Akt V 10. jubileuszu przesunięty

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, doświadczamy obecnie problemów technicznych z połączeniem internetowym w naszym głównym dziale rozwoju gry w Mińsku na Białorusi.

Zważywszy na to, zmuszeni jesteśmy przełożyć publikacje Aktu V 10. jubileuszu World of Tanks na bliżej nieokreślony termin. Podjęliśmy tę decyzję, by móc zapewnić Wam wysokiej jakości wsparcie i możliwie najlepsze wrażenia podczas wydarzenia. Obniżka cen pojazdów premium poziomów VI-VIII również została przełożona i nie nastąpi we wcześniej ogłoszonym terminie. Ceny tych czołgów zostaną zmienione później, o czym Was poinformujemy. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie.

ź: Oficjalna strona WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
36 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
greg2408

to zrozumiałe – jesteśmy z Wami

wiktordyb

ja jestem z Białorusinami – niekoniecznie tymi

pikawka

Plus przesunięcia ostatniego aktu jubileuszu jest taki, że może gdzieś tam na zachodzie od Polski ktoś się zorientuje, że na Białorusi to nie przelewki i berek z OMONem, tylko coś poważnego.
Z drugiej strony – czy przeciętny gracz z Niemiec lub Hiszpanii odróżnia Białoruś od powiedzmy Bułgarii ?

Grytek1

Łukaszenka to jedyny ratunek dla Białorusi przed Rosją. To doświadczony polityk i trzyma kraj mocną ręką. Jak władza się zmieni to dopiero się zaczną szopki i bandytyzm.

Robert

Niech się pozbędą tego obłąkanego i krwawego pajaca Dyktatora, który ich niszczył i grabił wiele wiele lat i jego kumpli.

Poczekam sobie spokojnie na jubel WG/choćby rok 😀

Arushat

Ten krwawy pajac dyktator to JEDYNA w miarę pewna gwarancja niepodległości Białorusi. Jeżeli go zabraknie, zaraz znajdą się kandydaci mający silne plecy w Moskwie i będzie po Białorusi.

Robert

Sorry ale takie patrzenie przypomina mi jako żywo 1989 u nas i:
obsadźmy Generała bo wiecie rozumiecie…
takie myślenie uważam za zwykły brak wyobraźni do czego ludzie są zdolni aby uzyskać wolność i pozbyć się zbirów ale niestety często zawodzą ich liderzy – ze starchu lub akt ze swojej przeszłości…

Szkoda że u nas 1989 nie poszli na całość nasi „liderzy” z tamtych lat

Może będzie to nauka dla liderów z Białorusi…
lub być może trzeba będzie poczekać na jakiegoś ich Lidera dłużej/odważny nieskorumpowany, z wizją, uczciwy…
szkoda ze tacy się często nie pojawiają na kartach historii…

pikawka

@... Arushat Jeśli ktoś idzie na ulicę pod pały zamaskowanych zbirów z OMONu, to właśnie po to, żeby Białoruś stała się mniej zalezna od ruskich. Może marzy się Białorusinom EU, co jest możliwe patrząc na Rumunię czy Bułgarię sprzed lat… Ten kraj jest jak Polska w 1989 roku, 3/4 PKB pochodzi z sektora państwowego, ceny podobne jak teraz w Polsce, ale zarobki ok 4 razy mniejsze (większośc pensji idzie na utrzymanie). Tam już nie idzie o tego-innego prezydenta, tylko o zmiany, żeby wyrwać się z ekonomicznego syfu. Jeśli Łukaszenka odda włądzę, to za cenę uwłaszczenia aparatu władzy. To będzie ciężka… Czytaj więcej »

h5k

Dokładnie, Kadafiego i Husaina też obalono i skończyło się to słabo 🙂

WeCarry

I dziwnym trafem magazyny ze złotem zmieniły właściciela 😛

Robert

Dla Niemców i innych na zachodzie – może problemy z WOT dadzą im trochę do myślenia i zaczną szerzej patrzeć poza swoje podwórko.

Zamknięcie WOT – nawet to pikuś jak im ruscy zakręcą gazik/a oni brną w to i jeszcze ruskim płacą za sznur na którym oni ich powieszą 😀

kamillo

Człowieku … sla Niemców i innych ? O czym Ty mówisz ? Na kogo Ty liczysz ? Niemcy mają w DUPIE takie kraje jak Ukraina Bialoruś … nawet Polskę nie chcieli nas ani w NATO ani w UE … Dla Niemiec liczy się tylko jedno ROSJA i sojusz z nimi … interesy z nimi … Ślepy jesteś ? Nie widzisz co się dzieje ? Nawet USA już nic nie mogą zrobić i wycofują z Niemiec swoje wojska bo dla Niemiec ważniejsza jest Rosja i gazociąg Nord Stream … Jak myślisz ślepcze dlaczego UK opuściło UE ? Człowieku kiedy Ty zrozumiesz… Czytaj więcej »

Grzesiek

+1 !!!
ale podejrzewam że za trudne jest to co napisałeś !
niewielu zrozumie, pokolenie #naziLgbtQQ 🙁

Robert

o wszytskim decyduje kasa/zysk OK Tylko Polska jest już 2 partnerem Niemiec w europie oraz 4 jezeli liczymu świat w wymianei handlowej. Rosja czy Francja już wypadły z tego zestawienia. Przeorientowanie niejako „ważności interesu”idzie powoli opornie ale moim zdaniem już się dzieje. Zaś wybicie się państw podbitych przez Rosję i będących w pod jej wpływem także zachodzi. Oczywiscie powoli oraz z retorsjami i agresją Rosji w odwecie. OK Jednak nie takie imperia, sojusze, całe narody upadały w historii i nie tacy władcy byli usuwani, zabijani itd. Ludzie zapominaja że we Wszechświecie, Kosmosie, czy tej planecie są tylko mgnieniem a coś… Czytaj więcej »

G_Kosa

Pierdolenie człowieka z kompleksami. Domorośli politolodzy spod budki z piwem. Ale styl telegrafisty … nie powiem … oryginalny. Chociaż nie robi się spacji przed pytajnikiem. Tak na przyszłość.

Blaszany

Kamillo stul twarz prowokatorze. Manipulujesz i przejaskrawiasz. Kto kuma ten widzi ile naściemniałeś pół-prawdami. Piszesz fakt, ale objaśniasz po swojemu. Uwaga na trolla manipulatora.

Wszystkie zagadnienia które wspomniałeś są opisane w necie i to z różnych źródeł, z lewej i z prawej, jedni chwalą inni krytykują. Każdy kto chce może się rozeznać obiektywnie na twoich jednostronnych manipulacjach albo nawet kłamstwach w kilku punktach. Nie wciskaj nam tu swojego g.

Sneakazz

Co by nie mówić i jakby nie patrzeć WG „zakończył” event z przytupem i jak to mają w tradycji.

Btw…
Ćwierć ponad wieku…
Nie dziwie się że im gość zbrzydł.
🙂

Robert

AKT V: misje
wygrać wybory
obalić dyktatora
rozliczyć wszystkich jego sługusów
odebrać im ukaradziony narodowi białoruskiemu majątek

Nagroda: widok złoli w dożwotniej celi 😀

PS. bodajże na Białorusi się wykonuje karę śmierci więc..może opcja nr 2 do wyboru nagrody dla szefa i najgorszych jego pomagierów/trzeba pamiętać ze tam znikają ludzie/przeciwnicy reżimu bez śladu od wielu wielu lat… 🙁

Weles_z_Nawii

Ale o co chodzi? Przecież gra działa.

Robert

Sojusze, przymierza, pakty itd. są zwierane od zawsze.
Jeżeli robią to wybrani demokratycznie wolą obywateli przedstawiciele -nic mi do tego.

Sądzę jedank że Białorusini zamiast siermiężnej ubogiej i tłamszonej przez klikę z dawnego KGB Rosji wybierze bardziej styl życia i sojusze zorientowane na Zachód.

Gra na Rosję to skutek ZBiR – układu dwóch państw mających być jednym organizmem. Jednak kazdy układ można zerwać czy wypowiedzieć.
Grunt aby to robił samodzielnie naród/swoją większością.
A nie obłąkany i pijany władzą krwawy zbir.

Przemek2095

Gracze poczekają. Łukaszenka ochłodzi ten chwilowy szał 10% społeczeństwa i wszystko wróci do normy. I dobrze, bo ta cała opozycja to wcale nie lgnie do Zachodu, a bliżej im do Rosji jeszcze bardziej niż Łukaszence. Dla Polski najlepszą opcją jest, aby ten dziadek z wąsem rządził tam dalej. W innym wypadku Rosja przedłuży sobie granicę z nami i dopiero będzie płacz 😉 Dlatego lepiej ochłodzić gorące głowy, bo nic lepszego nie przyniesie nam Białoruś bez Łukaszenki 😉

Robert

Jakoś opozycyjni działacze z Bialorusi są na:
– Ukrainie/Kijów
– Litwie/Liderka opozycji
– Czechach
– Polsce/mający ogromne rzesze/setki tysięcy odbiorców NEXTA TV Belarus
– UK
raczej nie słyszałem o żadnych bardzo znanych z Rosji… 🙂
i wszyscy są zafascynowani Zachodem – a to oni będą nadawać kierunek w polityce po zmianie władzy.
Zresztą same oznaczenia opozycji biało/czerwono/białe flagi – to zerwanie z tradycją ZSRR i dominacji Rosji w rozwoju Białorusi.

kamillo

Uczciwie mówiąc … jeśli Rosja miałaby wchłonąć Białoruś to faktycznie poparłbym te protesty … a tak to nie bardzo wiem o co im chodzi ? Czego Oni chcą ? Co oni chcą osiągnąć ? Walczą o wolność i niepodległość ? Wolność i niepodległość to są pieniądze … jak je masz to robisz co chcesz i żyjesz gdzie chcesz … wtedy jesteś wolny i cieszysz się życiem … Tych pieniędzy nikt im nie da … walczą o lepsze życie ale go nie dostaną … bo ta zgniła zachodnia demokracja wolność i solidarność to właśnie tak działa by w kraju obcym pierw… Czytaj więcej »

megami

„Obniżka cen pojazdów premium poziomów VI-VIII również została przełożona i nie nastąpi we wcześniej ogłoszonym terminie.”

To na Cyprze też są problemy z netem?

kamillo

buhahahaha w samo sedno 😉

Major

Oho, DoM1N.com powoli przypomina forum o tematyce politycznej, od której teraz nawet grając w gry nie uciekniemy. Tak czy inaczej, życzę wszystkiego dobrego Białorusinom, ciężkie czasy u nich nastały, a przesunięcie V aktu dla mnie nawet na plus, bo i tak przerzuciłem się na War Thundera i gra się świetnie.

G_Kosa

Sam admin na to pozwala. Byle by tylko jego jarmark się kręcił. Żałosne.

kamillo

admin pozwala bo mimo że poruszane są sprawy polityczne to dotyczą one naszej gry która jest z Białorusi i sytuacja polityczna ma obecnie wpływ na grę … bo admin widzi że toczona rozmowa opiera się na faktach historycznych ewentualnie religii i nie ma w niej żadnej mowy nienawiści … niechęć do kogoś nie jest nienawiścią ,,, Ja nie muszę wszystkich kochać … Gdzieś jest npisane w Konstytucji że muszę kochać żydów ? No nie jest … więc skoro nie jest to ja ich nie kocham … czy z tego powodu jestem antysemitą ? Wydaje mi się że nie … bo… Czytaj więcej »

G_Kosa

Powiem krótko. Przestań pierdolić ograniczony człowieku. Pakuj zabawki i wypierdalaj na ten twój ukochany wschód pić wódkę i jeździć Ładą.

Grzesiek

Ooooo … #gimbus z „ynteligencją” pantofelka (nie, to nie chodzi o rodzaj obuwia, czyli buta tylko o pierwotniaka) niejaki G_Kosa dał głos … :O gdyby ten #ćwierćGłupek miał jakiekolwiek pojęcie o Europie, Świecie czy nawet o Polsce to by pisał z sensem. No cóż, gimbus który skończył gimnazjum bo jego wiek tak nakazał dał się Nam poznać jako wybitny ekspert od Europy Wschodniej, Zachodniej i Świata. 😀 😀 😀 🙂 ps. napisałem #ćwierćGłupek aby całkiem cię nie zdołować , te ćwierć masz w bonusie 🙂 ps2. nie, nie planuję spotkania z tobą w realnym świecie. Nie mam możliwości odwiedzać psychiatryków… Czytaj więcej »

G_Kosa

Napisał profesor zaczynający zdanie z małej litery i robiący spację przed przecinkiem. Faktycznie, poziom istnie akademicki he he.

G_Kosa

A tak poważnie, to Grzesia powiła chyba jakaś kurwa ze wschodu i dlatego tak broni tych synów bolszewizmu 😀

Grzesiek

a to ciekawe. Zawsze (no prawie zawsze) #psychicznie_uszkodzone #osobniki jeśli nie mają argumentów używają argumentu: obrażę Rodzinę oponenta, a niech #gupek ma (tu masz wyjaśnienie trudnego słowa: https://pl.wiktionary.org/wiki/oponent ) Nie trzeba być „Profesorem” aby określić twoje dno intelektualne i kulturalne. tego typu „ludziowie” najczęściej wywodzą się z grupy tych którzy w szkole kablują, donoszą, bija słabszych, młodszych. Ogólnie jesteś typowym przedstawicielem sfrustrowanej grupy społecznej której w życiu oprócz „łoniaków” i włosów z głowy nic nie wyszło. No cóż, masz teraz możliwość „zagotowania się” (wiem że tak zrobisz i żyłka ci na czole wystrzeli 😀 ) i zrobienia kroku dalej w… Czytaj więcej »

G_Kosa

prof. Grzesiek Frajer „Mądrości Ludowe” tom I, 2020.

dundee447


„[…]Ja wolę by Łukaszenka został na swoim stanowisku bo był uczciwy i sprawiedliwy[…]”
😂😂😂 … pomimo wszystkiego muszę przyznać, że poczucie humoru to Ty masz zajebiste.

Grytek1

HAhhahah