akt IV: personalizacje

Zróbcie przegląd swoich stylów!

Nasze świętowanie 10. rocznicy trwa nadal za sprawą Aktu IV: Przegląd, który rozpocznie się 10 lipca o 5:00 (UTC). W Sklepie jubileuszowym pojawią się nowe niesamowite elementy personalizacji. Te niepowtarzalne elementy oparte są na dziedzictwie World of Tanks i za każdym z nich stoi ciekawa historia. Wykorzystajcie ten wachlarz personalizacji, aby nadać charakter swoim czołgom i zabłysnąć na polu walki!

Elementy personalizacji z poprzednich aktów nadal będą dostępne w Sklepie, na czas trwania tego wydarzenia. Wszystkie jubileuszowe monety zarobione w poprzednich aktach pozostaną na Waszych kontach przez cały okres trwania obchodów jubileuszowych, a unikalne przedmioty, które kupiliście, pozostaną z Wami na stałe.

Spektakularne naklejki

Dostańcie w swoje ręce te ciekawe naklejki i zafundujcie swoim stalowym wojownikom ekskluzywną przemianę!

Poniższe naklejki nie są historyczne. Są one dostępne dla pojazdów wszystkich poziomów, w Sklepie jubileuszowym, za 20 jubileuszowych monet.

Koło fortuny

Może i jesteś najszybszym strzelcem na Zachodzie. Albo najcelniejszym snajperem. Wiesz, że potrafisz trafiać, ale czy koło fortuny ma to samo zdanie?

 

Gra w czary-mary

Jak znaleźć nazwę dla szwedzkiego czołgu? To proste! Wrzucamy wszystkie literki do pudełka, dobrze potrząsamy i wyrzucamy na stół. Powodzenia w próbie wypowiedzenia, co wyszło.

 

Ostateczne ogłuszenie

Efekt ogłuszenia od pocisku T92 HMC jest tak duży, że zobaczysz gwiazdy w biały dzień.

 

Dezorientacja

Tego nie da się zrobić, będąc ogłuszonym…

 

Amatorski zestaw malarski

To 50 odcieni szarości dla Twojego ulubionego niemieckiego czołgu.

 

Potężna mysz

Oto 3000 PW prawdziwego germańskiego cudu inżynierii.

 

Porównanie pojazdów

Na skali od 1 do 10 moja dziecinka dostaje 29.

 

Święta dolina (reprodukcja)

Spójrz na te spokojne krzaki koło bazy! Mógłbym w nich siedzieć i medytować, relaksując się i pozwalając, by los decydował o wszystkim. Ale my nie tak walczymy, czołgisto. Do roboty!

 

Nietypowe emblematy

Emblematy natychmiast wyróżnią Wasze pojazdy nawet w samym środku bitwy, ponieważ pełnią one rolę Waszych osobistych „wizytówek” dla Waszych przeciwników. Wybierzcie te, które do Was pasują i dajcie czadu na polu bitwy!

Poniższe emblematy nie są historyczne. Są one dostępne dla pojazdów wszystkich poziomów, w Sklepie jubileuszowym, za 10 jubileuszowych monet.

Rozwałka 1

Rozwałka 2

Bitwy rankingowe

Odważne napisy

To po prostu jeszcze jeden sposób na wyrażenie siebie. Chcielibyście przekazać żartobliwą wiadomość swoim sojusznikom lub przeciwnikom? Rzućcie okiem na te wyjątkowe napisy poniżej i wybierzcie swoje bitewne slogany! Każdy napis ma swoją historię opartą na szczególnych momentach z gry.

Poniższych napisów nie zaliczamy do historycznych. Są one dostępne dla pojazdów wszystkich poziomów, w Sklepie jubileuszowym, za 10 jubileuszowych monet.

WT E 100

Lewiatan 2017

Operacje świąteczne 2017

Konwój 2016

Enski drift

Uważaj, co mówisz!

Totalna rozwałka

Rozbity bank

Wypasione style 2D dla trzech wysoko skutecznych pojazdów

Największe wrażenie robią jednak pożądane przez wielu dowódców spersonalizowane style 2D dla trzech owianych sławą czołgów, a każdy z nich przypomina o historii i typowych cechach pojazdu, na którym został zastosowany. Akt IV przynosi spersonalizowany wygląd dla VIIIObject 252U , VIIIRheinmetall Skorpion i VIStrv m/42-57 Alt A.2 . Które podobają Wam się najbardziej, Dowódcy?

Wszystkie te style są dostępne dla wybranych czołgów i nie są historyczne. Każdy styl kosztuje 100 jubileuszowych monet.

Demob

W armii liczą się szybkie decyzje. To klucz do zwycięstwa. Gdy przeciwnik jest zajęty tworzeniem na mapie planów ofensywy my ciężko pracujemy zmieniając teren, czasami nie przebierając w środkach. I kiedy przeciwnik rozpoczyna swój atak, trafia na zupełnie nieznany teren i traci rezon. Tak właśnie działamy.

 

Panzerskorpion

Miał zamienić standardowe pociski na harpuny z przytwierdzonymi długimi, metalowymi łańcuchami. Ale zaczęło nam coś świtać, że to już gdzieś widzieliśmy. Szkoda, bo byłby to świetny sposób na skoordynowanie działań nieuważnych sojuszników.

 

Surströmming

Niech Cię nie zaskoczy, że na początku bitwy pojazd z tym stylem pojawia się w skrajnej części mapy, z dala od swoich sojuszników. Uwierz nam, to dla Twojego dobra. Odległość ocali Twoje delikatne powonienie i uśmierzy odruch wymiotny.

252u

Skor

Strv

Do tego będziecie mogli dostać w swoje ręce dodatkowy wielosezonowy wyglądZmysł orientacji Mk. IV— złożony z fragmentów minimap World of Tanks. Ta wersja tego stylu składa się z łatwo rozpoznawalnych elementów pochodzących z następujących map bitew losowych:

  • Miasto duchów (fragment pustynny)
  • Paryż (fragment letni)
  • Klondike (fragment zimowy)

Podobnie jak style z poprzedniego aktu, ten także oferuje spersonalizowany wygląd, przedstawiający nowe lokacje oraz emblematy. Ponadto, Zmysł orientacji Mk. IV posiada unikatową ikonkę. Sprawdźcie sami.

Zmysł orientacji Mk. IV

Wygląda znajomo, nieprawdaż? Ten uniwersalny styl dyskretnie przypomina Ci o potrzebie spoglądania na mapę. Wiesz, od czasu do czasu. Sytuacja taktyczna zmienia się co minutę, więc patrz na mapę!

+17 zdjęć

Elementy personalizacji z poprzednich aktów nadal będą dostępne w Sklepie, na czas trwania tego wydarzenia. Co więcej, podczas Aktu IV, Sklep premium będzie oferował specjalne zestawy rocznicowe zawierające złoto, jubileuszowe monety, a także trzy legendarne pojazdy: Object 252URheinmetall Skorpion i Strv m/42-57 Alt A.2, z przypisanymi unikalnymi stylami.

Zarabiajcie jubileuszowe monety, wymieniajcie je na ekskluzywne personalizacje i ruszajcie do boju w dobrym stylu!

Dodaj komentarz