_Patrol radzi: nie graj plutonów z graczami premium

Rozpatrywać to można w kategoriach newsa, ciekawostki – może błędu, albo celowego zagrania Wargamingu? Bo wychodzi na to, że bonus do kredytów z tytułu gry w plutonie wynosi +10% jeśli gramy z graczem, który również posiada ten typ konta. +15% przysługuje jedynie w sytuacji, w której kompan nie posiada konta premium.

Pierwszy opis sugeruje, że jeśli masz konto premium, to otrzymasz bonus +15% do kredytów za grę w plutonie. Gracz, który gra z Tobą w plutonie i nie ma konta premium otrzyma bonus +10% do kredytów.

Posted Image

Drugi opis sugeruje, że jeśli masz konto premium otrzymasz bonus +15 do kredytów, a jeśli Ty i gracz z plutonu macie konto premium, to otrzymasz nie 15%, a 10%.

Posted Image

0 0 votes
Oceń wpis:
13 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Maras1410

Pytanie brzmi… Po co ludzie grają plutony? Po to, żeby się pobawić i pośmiać na TS’ie, a nie żeby liczyć każdy % zysku i robić selekcję wśród znajomych, z których i tak większość ma konto premium…

Wild_Butter

chyba ty

Lechv

Ja bym to raczej rozpatrywał w pod kątem buga, a nie celowego działania WG skoro oba opisy się wykluczają

Sinecode

Już nie pierwszy raz są takie nieścisłości wynikające z tłumaczenia „na odwal się”.

Lechv

W sumie te opisy są tak beznadziejnie skonstruowane, że wynika z nich, że:
Jeśli gracz prem gra w plutonie z non prem – pierwszy otrzymuje +15% a drugi +10%
Jeśli gracz prem gra w plutonie z graczem prem – obaj otrzymują +15% za swoje konto premium + 10% za konto premium drugiego, czyli 25%
Tak to jest jak gre tłumaczeniem zajmują się ludzie, którzy tłumaczą tylko tekst, a nawet nie wiedzą czego on dotyczy.

vroo

To kolejny błąd w naliczaniu bonusów przez Premium. Tak samo zarządzany x3 jest taki tylko gdy łączymy go z gwiazdką. Jeśli nie – to zostaje x2. :]

esenpe

Dokładnie to co piszesz. Żadnego X3 nie ma. Co oni ćpają w tym Mińsku? Czaj albo inne wywary…

piotrek8585

o tak..dziadostwo!!!złodzieje!!!walić WG!!!
żarcik oczywiście:)bo strasznie mi będzie zależało na 5% zarobkach więcej lub mniej!!

Crowley DX

15% jeśli ty masz premke – każdy to czai
10% jeśli członek twojego plutonu ma premke – na moje oko implikuje to trochę, że ty jako założyciel plutonu nie masz premki a Twój plutonowy takie konto posiada. Jest to po prostu wiadomość kierowana bezpośrednio do dowódcy. Tak to rozumiem. Więc gracie plutony i pamiętajcie – 15% jeśli każdy ma premke, 10% jeśli tylko jeden ma premke.

_Patrol

Testowaliśmy wielokrotnie. Dwóch graczy w plutonie z kontem premium i każdy otrzymał po bitwie tylko 10%. Trzech graczy w plutonie z kontem premium i każdy z nas otrzymał +10%, a nie +15%.

BRONTAL

nie wiem jak wy, ale ani razu nie dostałem 15%,grałem w różnych konfiguracjach i nic,mam konto premium i grałem z premkowcem i bezpremkowcem za każdym razem 10% w normalnym plutonie (nie dynamicznym),być może jest to kwestia konta premium, mam 18 dni starego i 2 dni nowego

_Patrol

Już wiem, jak to WG liczy. 15% liczone jest od wartości bazowej kredytów. Wartość bazowa, to kredyty, które otrzymałbyś bez konta premium. Po bitwie przejdź do 3 zakładki (raport szczegółowy) i 15% oblicz od „konta standardowego”.
Zmyliła nas cyfra zero, więc naszej winy nie ma. Winne jest WG i brak informacji.
Na szczęście pracownik WG Parim wytłumaczył o co kaman,