_Patrol radzi: instalacja WGC w innej lokalizacji

Z popularnej i lubianej serii “_Patrol radzi“:

Wykonuj podpowiedzi krok po kroku, nie inaczej i nie od końca:

1. Odinstaluj Game Center.

UWAGA WAŻNE: zostaw gry, odinstaluj tylko Game Center i jego plik ustawień.

2. Pobierz wersję Game Center, którą będziesz mógł zainstalować gdzie chcesz > Kliknij TUTAJ, aby pobrać.

// Parę minut temu wysłałem w internety. Nie ma wirusa więc nie bój żaby.

Poniżej potwierdzenie, że bangla:

Do boju!

[edit]

Jak zwykle o czymś zapomniałem.

Jeśli odinstalowaliście Game Center, aby zainstalować “lepszą wersję”, to po zainstalowaniu nie zapomnijcie kliknąć > importuj zainstalowane gry.

Uchroni to was przed ponownym pobraniem i instalacją WoT.

16 Odpowiedzi do “_Patrol radzi: instalacja WGC w innej lokalizacji

  1. No to teraz poproszę jak odpalić Wota nie instalując WGC. Albo jak wyłączyć najgorszą funkcję tego dziadostwa, czyli automatyczne wybieranie serwera. Nie ma to jak wnerw przy niemożliwie długiej zmianie serwera na inny zaraz po zalogowaniu.

    1. Jak odpalić WoT bez WGC? Bardzo prosto, wchodzisz w folder z grą, wyszukujesz aplikację WorldOfTanks.exe, klikasz prawym przyciskiem myszy Wyślij do>>>Pulpit (utwórz skrót), następnie znajdujesz na pulpicie swój skrót, klikasz dwukrotnie lewym przyciskiem myszy i gra się uruchamia. Mam nadzieję, że pomogłem :)

  2. A JA kuwa nie chce jebanego Game center wjebali to na siłe jebane WG Powoli juz pierdole ta grei tak juz przestalem kupowac cokolwiek. a teraz jeszce brdziej sie odechciewa miliard roznych platform do kazdej gry innna platforma to jest chore.kiedys zainstalowac tylko gre a teraz trzeba zainstalowac w cholere innego smietnika zeby sobie pograc .

  3. Tak czytam o WielkieGównoCentrum i szukam chociaż jednego plusika by rozważyć poważnie jego instalację w celu odpalenia WoTa, ale im więcej czytam, tym jedno pytanie mi się nasuwa… czy te pajece z Wargaming w ogóle się przygotowały do przejścia na WielkieGównoCentrum?

Dodaj komentarz