9.x – nowe funkcjonalności

Za info graty należą się bigossi5, tak więc „ty mate”!
Do czego się bigos dokopał, ano do ukrytych, jeszcze nieaktywnych funkcji w kodzie gry.

Są to m.in. „horns” – czyli nasze ukochane klaksony, woo hooo ^^
Być może są to jakieś stare pozostałości w kodzie lub też powrócono do pomysłu.

Oczami wyobraźni widzę te pola bitew i:

Ważniejsze są jednak pozostałe funkcjonalności, w tym „transfer golda”, „transfer wolnego expa na załoganta” oraz „przeglądarka wewnętrzna”.

Co do transferu, na pewno będą jakieś ograniczenia. Chociażby ze względu na mnóstwo nieużywanych kont z zapasem golda, a z takiej farmy idzie sporo wyciągnąć ;)
Wolny exp pakować w załogantów? Eee… IMHO totalnie nieopłacalny biznes. Przecież załoganci zżerają MASĘ expa! Na bardziej zaawansowanym stadium rozwoju załogi, 1% przechodzi już w dziesiątki expa. Kończenie 5-tego perka i przejście z 99% na 100% to „tylko” 153k expa.

Co o tym sądzicie?

21 Odpowiedzi do “9.x – nowe funkcjonalności

    1. rozwód tylko 700 zł. Większy koszt to podział majątku ale jak podpisujesz intercyzę to tylko formalność 700 zł i po bólu :)

    1. Właściwie jakbym narzucił jakąś kieckę na siebie i stanął w niej przed lustrem…to bym miał jedno i drugie…a że kocham siebie z całego serca to mógłbym stwierdzić…tak wole! Tylko 700 stów na rozwód bulić potem…bez intercyzy wcześniejszej…ot nie opłaca mi się…co za los!

    2. Widzę że polski internet już podłapał kiełbaskę xD Żenada. I to polsce zarzuca się emanację seksem (no bo w sumie austria nie miała za bardzo czym emanować). A co do funkcjonalności – bardzo ciekawe. Nie wiem jak z tym transferem golda – ale ja to bym bardziej chciał transferu exp i wolnego exp oraz kredek. Sam mam stare, nieużywane konto z V tierem i mam tam 2k golda (zaproszeniówka), trochę expa i z milion kredek – to by się mnie na główne konto przydało. Pakowanie wolnego w załoge – żeby żarówkę szybko z 90% na 100% przerobić to OK a tak poza tym to nie zbyt opłacalne IMO.

  1. Jak znajdzie sobie dziewczyne to nie będzie czasu na WoT’a a poza tym znaleźć ładną błyskotliwą inteligentną dziewczynę jest ciężko większość leci na łajdaków, bo z nimi ponoć życie jest ciekawsze i myślą sobie że takim zapewni im bezpieczeństwo wybierają ich a potem płaczą jaki on łajdak i cham logika niektórych kobiet poraża

 1. A nie jest przypadkiem tak, że to konwerterowanie expa jest zrobione tylko i wyłącznie pod chiński serwer, gdzie można kupować czołgi z załogą na 5 perków? Nie nowość tylko coś czego u nas nigdy nie będzie bo jak wiemy chińskie serwery mają swoje życie ;)

 2. Jak dla mnie totalna głupota, już widzę jak ludzie zakładają kilka kont wykorzystując kody zaproszeniowe i przesyłają sobie golda, robienie perków za golda ? po trzy korć nie! nie! nie! i jeszcze raz NIE!. Wot ma taką jedną cechę która mi się podoba, że gracze płacący normalnymi pieniędzmi nie mają przewagi na polu bitwy nad normalnymi graczami.

 3. Cytat z SS

  Sunshine
  on May 12, 2014 at 1:19 pm said:

  MovingText, internal browser and free XP to crew XP are all present on WoT CN server at the moment.

  MovingText is a banner on top of the screen showing “tips” that means nothing to players other than tomatoes, and is permanently visible either in garage or in battle unless modded (by modifying the xml file shown above)
  Internal bowser is namely awesomium.exe, except that in China, even before historical battles were implemented, the browser interface had been used for showing missions, events and the gift shop. Useful for some but worthless for others.
  Free XP to crew XP is a CN-server-only feature at the moment, but trust me, hardly anybody would use it. Just think – to get a crew member with main skill 100% trained, you’ll need 200 gold (100g in events on CN server). To get a commander with the six sense perk trained (from 100% main skill status), you’ll need 210,064 free XP, which is 8,403 gold (6,002g in events on CN server when 1 gold = 35 free XP), and we haven’t taken in to account the value of the elite XP transferred yet.

  All in all, apart from the “horns”, those features are already present and have been “tested” for a long time on CN server, and I’m not surprised that WG haven’t introduced those features to the other servers yet – you see the reasons.

 4. Co do transferu expa to jest to funkcja aktywna na serwerze chińskim, co już było opisywane jakiś czas temu, a mi się po prostu wydaje, że wg dostarcza firmie kongzhong czy jak im tam, te same patch’e co nam tylko u nas wyłącza niektóre „zbędne” funkcje.

Dodaj komentarz