9.4 – zmiany na Bagnach

Kolejne zmiany, tym razem więcej kryjówek na Bagnach.

Jak na razie brak bardziej szczegółowych screenów, ale niebieskie pola to „nowe górki”, a żółte linie to „więcej osłon” (kamienie, domki itp.).

ź: FTR

16 Odpowiedzi do “9.4 – zmiany na Bagnach

   1. bulszit. Gram prawie wyłącznie medami, nigdy nie mam problemu z kamperstwem – zieloną bazę można zaatakować z 3 stron: od zachodu przy krawędzi, od południa i od bagien mijając z lewej górkę, naprzeciw zielonej bazy. Poza tym, na to o czym mówisz ta zmiana nie wpłynie :!:
    Zmiana doda więcej idiotycznych bobslejów – typowych mordowni, gdzie dynamika rozgrywki, a więc przyjemność, jest zerowa; ograniczy pole manewru na środku, gdzie właściwie jeżdżą w tej chwili tylko czołgi lekkie i średnie, sprawiając, że będzie bardziej przystępny dla czołgów ciężkich.
    Mniej dróg ataku dla medów – mniejsze możliwości kombinacji – nudniejsza mapa.
    Nie ma to żadnego związku z kamperstwem.

  1. Czekałem aż kogoś to zaboli ; D Prawda jest taka, że kiedyś jakiś debil to wypomniał i teraz barany powtarzają. Sami by nie wpadli. Ciekawe co oni mają zrobić na przestrzeni 1km2? Płaską mapę i będzie git, że wyświetli Cię ktoś i ten 500m dalej ma w Ciebie nawalać? Prawidłowo, że się nie da bo wtedy kamperiada dupe ruszyć musi a nie czeka.

   1. A wiesz co mnie śmieszy? :lol:
    Prawda że wypomniał to jak to określiłeś „jakiś debil” z Rosji (a wątpię że tyle osób ogląda rosyjskie kanały), a Dom1n wspominał o tym w jednych z ostatnich Q&A, więc gdyby nie to wątpię że sam baranie wpadłbyś na napisanie tego komenta :fuck_off2:

    1. Srutututu majtki z drutu. Chodzą i gadają to w koło jak zoombie. Na szczeście wasze i moje gadanie nic nie zmieni ; D

Dodaj komentarz