9.17 – mikro patch

– naprawiono problem z ponownym wejściem do gry po zawieszeniu klienta
– zminimalizowano problem związany z brakiem możliwości rozpoczęcia bitwy na Twierdzach
– supertesterzy otrzymali Strv S-1
– T26E5 otrzyma wzmocnienie boku wieży
– rentowność 121B została zrównana z poziomem rentowności pozostałych nagród za CW

ZhfOf5NFepI

6HbEAKqkEPs

18 Odpowiedzi do “9.17 – mikro patch

 1. No tak bo wszyscy wiemy że t26e5 był niegrywalny jeszcze muszą zbuffować z premek scorpiona g i liberte a jeśli chodzi o normalne czołgi to magazynki i arta strasznie ssą ściągnięcie jednego czołgu na strzał/magazynek to za mało. Ale i tak gj wg tak trzymać!

   1. Dzięki za poparcie :) odnosnie tych 13mm już tłumacze buff to jednak nadal buff boli że wg zajmuje się premkami a czołgi z drzewka odstają w przypadku amerykańskich za przykład podam m26 Pershing czołg ten nieźle dostał po dupie przy konwersji na model hd kąty przednich płyt zmieniły się na niekorzyść a wieża spuchła i straciła magiczne właściwości jarzma za to koreański m46 patton oczywiście premka był odrobinkę gorszy to dostał buffa i jest nawet minimalnie lepszy to samo t26e5 lepsze działo, pancerz jedynie prędkość maksymalna to jakieś 5km/h różnicy na jego niekorzyść. Trzy podobne czołgi i obie premki nie maja takich spuchniętych wież są przyjemniejsze w graniu itp. zwyczajne pay to win. Tak samo w przypadku innych nowych premek są tak dobre jak czołgi z drzewek albo nawet lepsze. Jest to temat rzeka i mógłbym pisać i pisać ale mam nadzieję że wytłumaczyłem w miarę o co mi chodziło z tymi 13mm :)

    1. ale OCK? wyczuli temat, a raczej kasę i doją ile można. na produkcie ma się zarabiać, proste. BTW, kupujcie więcej, bo na rozwój WoT Console im brakuje… tak, tak… za jakiś czas wyłączą te śmieszne serwery WoT PC, bo gry na pudełka robi się o wiele łatwiej. każdy klient ma tę samą konfigurację i po kłopocie… :D

    2. Jak premki były gorsze był lament, że płacę za gorszy czołg, jak wydali kilka lepszych premek i kilka niedomagających innych zbuffowali to jest lament, że są za dobre. Zawsze źle, taka mentalność. Dodam ja się cieszę z tych buffów i z tego, że premki są bardziej grywalne.

Dodaj komentarz