2. etap Misji zwiadowczej już tu jest!

Chcecie być pierwszymi odkrywcami naszych najnowszych map, Dowódcy?

Misja zwiadowcza. Etap 2.

Od 8 września, 14:00 CEST, do 15 września, 00:59 CEST (UTC+2)

Zawieszenie broni Pon.-pt.: 01:00 – 14:00 CEST
Sob.-niedz. 01:00 – 12:00 CEST

Misja zwiadowcza to tymczasowe wydarzenie, które pozwoli Wam grać na mapach, nad którymi nadal trwają prace, przez co możecie wpłynąć na ich ostateczną formę. Każdy z trzech etapów tego wydarzenia potrwa 7 dni i będzie oferować 3 nowe mapy. Grywalność na tych mapach jest już niemal kompletnie dopracowana, ale elementy wizualne wymagają jeszcze modyfikacji przed premierą. Wasze uwagi i dane, które uzyskamy pomogą nam zrozumieć jakie poprawki balansujące potrzebujemy wprowadzić do gotowego produktu.

 Zasady

Bitwy są toczone jedynie w pojazdach VIII–X poziomu. Nie ma ograniczeń względem typu pojazdu. 15-osobowe drużyny walczą na zasadach bitew standardowych.

 Ekonomia

Podobnie jak w bitwach losowych, gra w tym trybie przyniesie Wam kredyty, obligacje i różne rodzaje doświadczenia. Wyniki bitew będą wliczane do statystyk z bitew losowych.

 Misje

W bitwach Misji zwiadowczych możecie zdobywać punkty Przepustki bitewnej, medale, odznaki biegłości oraz mistrzowskie, a także wypełniać dowolne misje, poza misjami osobistymi i zadaniami klanowymi.

Mapy, które zdobędą największą popularność wśród społeczności jako pierwsze wejdą do bitew losowych w przyszłych aktualizacjach. Wypróbujcie je i oceńcie, którą lubicie najbardziej, a którą najmniej, na każdym etapie, aby otrzymać nagrody, a w tym ekskluzywne medale i kamuflażrezerwy osobiste oraz dni konta premium WoT!

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

3 nowe mapy do wypróbowania!

Interaktywne obrazy na oficjalnej stronie WoT

Miejsce mocy

1

Przedgórze 

2

Wołga

3

Nagrody 2. etapu

Styl 2D Kamuflaż zimowy

+15 zdjęć

LICZBA BITEW NAGRODA
5 3 rezerwy osobiste: +50% PD bojowego przez godzinę
10 3 rezerwy osobiste: +300% PD załogi przez godzinę
15 3 rezerwy osobiste: +300% wolnych PD przez godzinę
20 1 dzień konta premium WoT
30 20x Czyszczenie wentylacji
unikalny kamuflaż
40 20 dyrektyw Smarowanie stabilizatora
1 dzień konta premium WoT
50 20 dyrektyw Uporządkowany magazyn amunicji
Ekskluzywny medal
1 dzień konta premium WoT

Jak grać

Aby wejść do tego trybu, wybierzcie Misję zwiadowczą z menu wyboru trybów i kliknijcie przycisk „Bitwa!”.

  • Po rozegraniu 20 bitew w Misji zwiadowczej (Wasz wynik będzie się liczył tylko gdy ukończycie bitwę wśród najlepszych 12 graczy pod względem zdobytych PD) w każdym etapie będziecie mogli zagłosować na najbardziej i najmniej lubianą mapę.
  • Możecie zostawić szczegółowy feedback o poszczególnej mapie w specjalnej ankiecie (jak poniżej) po rozegraniu przynajmniej 6 bitew na mapie i uplasowania się w najlepszej 12 pod względem zdobytych PD. Możecie dzielić się spostrzeżeniami na temat map wyłącznie z bieżącego etapu, ale będziecie mogli, w razie zmiany zdania, przekazać swoje uwagi w ankiecie przed zakończeniem każdego etapu.

Wasze opinie są bezcenne, zatem podzielcie się nimi z naszym zespołem, Dowódcy!

ź: WoT

3.7 3 votes
Oceń wpis:
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Nowe mapy do poznania a barany zachowują się jak na randomach czyli stoją licząc krzaczki. To nie jest już patologia to jest trzoda do ubicia.

Twoja_Babcia

Szkoda ze nie pomyśleli i nie dali później
Tera są rankedy kiedy mam grać te misję zwiadowcze

pikawka

Ta Misja zwiadowcza to całkiem spoko zabawa, a teraz dodatkowo 3 nowe mapy.

Niektóre stare mapy obecnie są grane inaczej niż kiedyś, bardziej statycznie i powoli wychodzą mi bokiem. Prawdopodobnie to zasługa samochodzików i tych niewidzialnych medów typu burasek. A japończykowi radzę zmianę mentalnego podejścia do rozrywki, bo czytanie jego komentów ewidentnie psuje dzień.

Edytowany 15 dni temu przez pikawka
Jisaburo Ozawa

Byłeś na mapce Miejsce Mocy z tym chińskim miasteczkiem? Miasteczko głupio zbudowane ze ślepymi uliczkami i niedostępnymi podjazdami. Byłem, pojeździłem i zobaczyłem ale część graczy to są jakieś pozbawione myślenia manekiny. Stoi taki w Jagodzie, stoi, stoi, jeb w łeb i do garażu.

Jisaburo Ozawa

Moje spostrzeżenia po rozegraniu 15 bitew na tych mapach jest takie że te mapy to gówno. Za dużo dołów, kanałów, rowów, ciasnych ulic przeplatanych pustymi przestrzeniami, za duże różnice wysokości. Debile jak zwykle kampią pod bazami na półkach wyłożonymi krzakami a większość rusza się wzdłuż brzegów map bo środek jest dla samobójców. Mapa powinna być grywalna w każdym miejscu i podzielona na sektory które nie są narażone na ostrzał z innych sektorów. Taką idealną mapa jest Ensk. W każdym miejscu na tej mapie można walczyć i nie jest się narażonym na ostrzał z dalszych części mapy. Taki system można zastosować… Czytaj więcej »