112 wycofany ze sprzedaży

Jak na razie tylko na serwerze RU, ale spodziewajmy się niedługo podobnego newsa na naszym rodzimym serwerze.

112 684

Wraz z premierą patcha 9.15 chiński czołg premium – 112, zostanie wycofany ze sprzedaży w grze i sklepie premium. Podobnie jak KV-5, czy 105 leFH18B2 będzie go można wygrać w niektórych eventach i nabyć w czasowych promocjach w sklepie premium.
Oczywiście gracze którzy nabyli 112 przed wycofaniem ze sklepu, zachowają go w garażu. Pamiętajcie również o buffie w 9.15, albowiem zmieniono lokalizację zbiorników paliwa, które odsunięto od płyty przedniej – będzie to miało wpływ na częstotliwość pożarów.
Usunięcie 112 ze sklepu jest konsekwencją decyzji o stopniowym wycofywaniu czołgów z ograniczonym MM.

Na serwerze RU można go nabyć w promocji za 147PLN, w zestawie:
– 112 + miejsce w garażu
– załoga na 100%
– doświadczenie x2 przez 25 zwycięstw
– premia do kredytów x1.5 przez 25 zwycięstw

12 Odpowiedzi do “112 wycofany ze sprzedaży

    1. Ammorack jest zlokalizowany w okolicy kół napędowych. Jeśli z kimś walczymy w zwarciu to bardzo często się zdarza, że pocisk, który uderza właśnie te okolice uszkadza ammoracka. O pożarze już nie wspomnę.
     Jedynymi odbiorcami tej maszyny (podobnie jak 111) są ludzie, którzy chcą mieć załogę na chińskie czołgi ciężkie… nie widzę innego powodu, dla którego ktoś miałby tym grać.

    2. @Matrrix, w okolicy kół napędowych to się silnik znajduje. Ammorack może się natomiast znajdować w okolicy kół napinających. Chyba wszystkie radzieckie czołgi (a co za tym idzie chińskie xero czy przeróbki) mają napęd na tylną oś.

  1. Taa, baaaardzo przyjemny… skoro taki przyjemny to czemu go na randomkach prawie nie ma ? :P Każdy strzał w dolną płytę to albo ammorack albo podpała (zresztą to samo jest z t34-3 „po buffie” -jak dla mnie to on ukrytego nerfa dostał do tego) , działo też słabe (celność i skupianie dupy nie urywa) więc w sumie się nie dziwie że go wycofują bo to taki trochę niewypał był

 1. Na początku żałowałem trochę, że go kupiłem, bo nieznacznie się różni od WZ-111 (wizualnie), ale teraz widzę, że zrobiłem dobry ruch, bo teraz musiałbym się pospieszyć z jego zakupem. :P

  Najbardziej mnie ciekawi jaki czołg dadzą zamiast niego. Mocno znerfionego WZ-111 5A?

Dodaj komentarz