100 czołgów premium do rozdania

Mówi się, że wiek to tylko liczba – a wy nie starzejecie się, tylko stajecie się coraz lepsi w pancernej grze! No cóż, chcemy się na 100% przekonać, że to prawda, dlatego poszukujemy prawdziwych weteranów World of Tanks.

W wielu krajach świętuje się specjalne uroczystości poświęcone siłom zbrojnym – zarówno żołnierzom w czynnej służbie jak i weteranom. Chcielibyśmy w podobny sposób uhonorować naszych dowódców, którzy są z nami przez przynajmniej trzy lata i rozdać wśród nich 100 pojazdów premium! Jednak nie martwcie się, nawet żółtodzioby będą miały okazję otrzymać wspaniałe nagrody!

Podarunki na Gleam

Dostępne od 22 lipca 09:00 CEST do 29 lipca, 23:59 CEST (UTC+2)

 

Co można zdobyć?

Weźcie udział w naszym wydarzeniu z podarunkami i zgarnijcie sporą wygraną! Oto, co możecie otrzymać:

80 czołgów  VICromwell B  oraz miejsce w garażu

20 czołgów  VIIICaernarvon Action X  ze stylem 3D Fear Naught oraz  miejsce w garażu

Jak wziąć udział?

Weterani

Jeśli Wasze konto World of Tanks zostało stworzone przynajmniej trzy lata temu (22.07.18), wejdźcie do gry i zróbcie zrzuty ekranu Waszego przebiegu służby tak, aby wyraźnie było widać datę utworzenia.

Prześlijcie zrzuty ekranu na Gleam i zapewnijcie sobie uczestnictwo w losowaniu.

Wszyscy gracze

Niezależnie od tego, kiedy dołączyliście do World of Tanks, możecie wziąć udział w losowaniu, jeśli kwalifikujecie się do programu rekrutacyjnego (600+ rozegranych bitew losowych). Wystarczy, że przywrócicie do służby weterana World of Tanks, którego nie było na polach bitwy przez ostatnie 60 dni lub dłużej, a następnie podacie swoją nazwę w grze oraz nazwę zwerbowanego weterana na Gleam.

Program rekrutacyjny

Możecie zwerbować dowolnego gracza, który nie grał przez ostatnie 60 dni lub dłużej, aby rozpalić w nim ponownie żar pancernej pasji.

Indywidualny link do skopiowania na oficjalnej stronie WoT

Podzielcie się indywidualnym linkiem rekrutacyjnym z weteranem, a jeśli przyjmą Wasze zaproszenie, możecie wjeżdżać do bitwy w plutonach, wypełniać rekrutacyjne misje i otrzymywać znakomite nagrody, a w tym darmowe czołgi premium!

Naturalnie, Wasz rekrut może bezpośrednio dołączyć do programu z podarunkami, jeśli jego konto ma przynajmniej trzy lata!

Dowiedzcie się wszystkiego o tym programie w przewodniku po Programie rekrutacyjnym.

ZASADY PROGRAMU REKRUTACYJNEGO

ź: WoT

2 Odpowiedzi do “100 czołgów premium do rozdania

Dodaj komentarz