10. rocznica WoT, Akt II: świętuj z nami!

Dowódcy! Podobały Wam się misje bitewne, przywrócenie czatu ogólnego i inne niespodzianki w Akcie I?

Obchody 10-lecia World of Tanks idą pełną parą i przechodzą do Aktu II. Nadchodzą świeże misje jubileuszowe, nowe elementy personalizacji w Sklepie jubileuszowym, specjalne zestawy z trzema legendarnymi czołgami oraz mnóstwo zabawy z Zakrzywieniem czasoprzestrzeni. Jeśli jeszcze nie dołączyliście do imprezy, teraz macie wspaniałą okazję, aby nastroić się na świętowanie!

Akt II: Podbój świata

Od 18 maja, 06:00 UTC, do 15 czerwca, 06:00 UTC

Jak to działa: akty, fazy aktywne i misje jubileuszowe

Aby przejść do wydarzeń związanych z 10. rocznicą, kliknij baner w lewym dolnym rogu, w swoim Garażu.

Rocznicowe obchody składać się będą z pięciu tematycznych etapów, z których każdy nawiązywać będzie do kamieni milowych w World of Tanks, które zapisały się w pamięci naszych graczy. Każdy akt podzielony jest na dwuletnie sekcje, przedstawiające historię naszego projektu i jego dorobek. Weterani uśmiechną się na wspomnienie dobrych starych czasów; nowicjusze będą mogli odkryć wiele ciekawostek związanych z naszym projektem.

Na każdy akt składa się Faza aktywna i Chwila wytchnienia.

  • Faza aktywna trwa tydzień, kiedy to możecie wziąć udział w specjalnych wydarzeniach o nazwie Zakrzywienie czasoprzestrzeni.
  • Po ukończeniu Fazy aktywnej przyjdzie czas na Chwilę wytchnienia. „Chwila” ta będzie trwała ok. 20 dni, zależnie od aktu.

Podczas Fazy aktywnej i Chwili wytchnienia możecie wypełniać misje jubileuszowe w bitwach losowych (łącznie z wielkimi bitwami). W czasie trwania Fazy aktywnej będziecie mieli dostęp do zestawu 9 misji, podzielonych na 3 bloki (po 3 misje każdy), o zwiększającej się trudności.

Ukończenie każdej z tych misji da Wam nagrody i specjalna walutę w grze, jubileuszowe monety. Im wyższy poziom trudności, tym więcej monet zdobędziecie. Po wypełnieniu całego zestawu misji, odblokujecie dodatkową misję dzienną.

Podczas Chwili wytchnienia będziecie mogli raz dziennie ukończyć prostą misję jubileuszową w bitwach losowych (łącznie z wielkimi bitwami) i otrzymać za nią jubileuszowe monety. Wymieniajcie je na cenne przedmioty w grze i ekskluzywne personalizacje w specjalnym Sklepie jubileuszowym w grze.

Rocznicowe monety 

Rocznicowe monety możesz zdobywać i wymieniać w trakcie wydarzenia z okazji 10. rocznicy.

Napisy

Specjalne rocznicowe napisy do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Emblematy

Specjalne rocznicowe emblematy do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Naklejki

Specjalne rocznicowe naklejki do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Po ukończeniu misji jubileuszowych w Fazie aktywnej poszczególnego aktu, otrzymacie specjalny Złoty klucz, który przybliży Was do ostatecznej nagrody.

Aby zdobyć główną nagrodę obchodów 10. rocznicy naszej gry, potrzebujecie trzech Złotych kluczy, więc zaplanujcie rozgrywki z wyprzedzeniem!

Odbierzcie swoje nagrody!

Po zdobyciu trzech Złotych kluczy, możecie otrzymać oszałamiający styl 3D dla IXT30 , legendarnego amerykańskiego niszczyciela czołgów IX poziomu. Weterani World of Tanks zapewne pamiętają czasy, kiedy był on najlepszym czołgiem ciężkim. Z czasem T30 zmienił swoją klasę, ale nadal pozostaje przerażającym adwersarzem na polu bitwy. Wypełnijcie misje jubileuszowe, zdobądźcie 3 Złote klucze i przyozdóbcie tego potężnego niszczyciela czołgów oryginalnym, spersonalizowanym stylem. Jeśli jeszcze nie posiadacie legendarnego T30 w garażu, to świetna okazja, by to zmienić.

Poza stylem 3D dla T30 możecie tez otrzymać:

Medal za uczestnictwo w obchodach 10. rocznicy. W tym celu wystarczy jedynie wypełnić jedną misję jubileuszową podczas Fazy aktywnej z dowolnego aktu.

    Wspaniała nagroda za akt do zdobycia za wypełnienie wszystkich misji jubileuszowych w Fazie aktywnej każdego aktu. Ta nagroda ma 5 różnych klas. Najwyższa klasa jest dostępna tylko dla tych, którzy ukończyli wszystkie misje w Fazie aktywnej we wszystkich pięciu aktach.

       Wyjątkowa odznaka do zdobycia za wypełnienie wszystkich misji jubileuszowych we wszystkich Fazach aktywnych z pięciu aktów.

       Jubileuszowe monety otrzymane za ukończenie każdej misji jubileuszowej zarówno w Fazie aktywnej jak i podczas Chwili wytchnienia mogą zostać wymienione na wiele świetnych elementów personalizacji.

Sklep jubileuszowy

Możecie wymieniać jubileuszowe monety zarobione podczas wypełniania misji zarówno w Fazie aktywnej jak i podczas Chwili wytchnienia w Sklepie jubileuszowym. Będzie on dostępny w specjalnej sekcji sklepu w grze w czasie trwania wszystkich pięciu aktów. Oto, gdzie możecie go znaleźć.

Sklep jubileuszowy ma trzy zakładki, a mianowicie:

  • Jubileuszowe złote zestawy, oferujące jubileuszowe monety. Możecie wybierać między trzema zestawami zawierającymi 5000, 8750 lub 12 500 szt. złota i 100, 200, lub 300 jubileuszowych monet. Ich wartość w rzeczywistej walucie będzie równa cenie zestawów zawierających takie same ilości złota w Sklepie premium. Jednak jubileuszowe zestawy, poza złotem, dodatkowo oferują jubileuszowe monety za darmo.
  • Wyjątkowe personalizacje, upamiętniające najlepsze momenty z przeszłości. Każdy emblemat, naklejka lub inny przedmiot w tej sekcji to prawdziwa kolekcjonerska perełka. Możecie nabyć zawartość tej sekcji za jubileuszowe monety. Przy okazji każdego nowego aktu, dodawać będziemy nowe przedmioty do tej sekcji; także takie, których przedtem nie można było kupić. Sprawdźcie sami.

  • Zestawy zawierające legendarne pojazdy i unikatowe style 2D*. Podczas każdego aktu będziemy oferować inny zestaw trzech legendarnych pojazdów, każdy z wyjątkowym, spersonalizowanym wyglądem. Akt II przyniesie VIIIIS-6 ,  VIIIT26E4 SuperPershing  oraz   VITOG II* . Poza spersonalizowanym wyglądem dla każdego czołgu, zestawy te zawierać będą dodatkowe, wyjątkowe wielosezonowe style, zaprojektowane w oparciu o fragmenty minimap World of Tanks nawiązujące do poszczególnych aktów.
*Zestawy zawierające legendarne pojazdy i unikatowe style 2D można nabyć wyłącznie za prawdziwe pieniądze.
IS-6
T26E4
TogII
+7 zdjęć

  • Przydatne zasoby *, takie jak materiały eksploatacyjne, dyrektywy, rezerwy osobiste i nie tylko.
*Mogą być zakupione wyłącznie za jubileuszowe monety.

Dajcie się wciągnąć zakrzywieniom czasoprzestrzeni!

Dla każdego aktu uruchomimy specjalne wydarzenie Zakrzywienia czasoprzestrzeni. Są to wciągające i zaskakujące atrakcje dla pancernej społeczności, nawiązujące do ważnych momentów w historii World of Tanks. Dajcie się ponieść wspomnieniom i cofnijcie się w czasie do wczesnego okresu naszej gry!

Zakrzywienia czasoprzestrzeni będą dostępne tylko podczas Faz aktywnych. W czasie trwania Aktu II będziecie mogli wypróbować klakson, niepublikowanej i dawno zapomnianej funkcjonalności ze wczesnych dni World of Tanks. Możecie o nim przeczytać w osobnym artykule. Jednak czeka Was jeszcze więcej ekscytujących Zakrzywień czasoprzestrzeni w kolejnych aktach, zatem zostańcie z nami!

Sprawdzajcie najnowsze wiadomości w centrum informacji!

Najbardziej aktualne informacje dotyczące 10. rocznicy dostępne będą w centrum informacji, które służy też jako główne miejsce dostępu do wszelkich niesamowitych jubileuszowych atrakcji. Tam będziemy publikować lokalne i globalne wiadomości oraz powiadomienia o nadchodzących Zakrzywieniach czasoprzestrzeni itd. Pamiętajcie, by regularnie tam zaglądać, aby nie zostać w tyle!

Dowiedzcie się więcej o spuściźnie World of Tanks!

Będziemy też co jakiś czas dodawać nowe filmiki do jubileuszowych archiwów dostępnych w Waszych Garażach, w osobnej jubileuszowej zakładce. W czasie trwania pięciu aktów, opowiadać Wam one będą o historii naszego projektu i jego najważniejszych momentach oraz wydarzeniach.

Nie może Cię zabraknąć na imprezie, Dowódco! Weźcie udział w niepowtarzalnych wydarzeniach i wypróbujcie nasze nowe atrakcje!

2 Odpowiedzi do “10. rocznica WoT, Akt II: świętuj z nami!

    1. WG robi takie giveaway’e dla osób które jakiś czas nie grały, ja kiedyś dostałem 10 dni premium, bo byłem na jakimś wyjeździe i nie mogłem grac. Poza tym chociażby dzisiaj mój znajomy zagrał pierwszy raz od ok. miesiąca i tez dostał 10 dni premium.

Dodaj komentarz