1.9: zestaw stylizacyjny 2D „Zrób głośniej!”

Ostatni z nowych stylów, tym razem poświęcony zespołowi The Offspring.

Inspirowany muzyką amerykańskiego zespołu, którego twórczość od pierwszych piosenek po dziś dzień cechuje pozytywny, doskonały nastrój i zachęca do wygrywania.

Wielosezonowy, niehistoryczny, grupa: specjalne, dla każdego poziomu i nacji, cena: 1750 złota.

ź: WoT Express

6 Odpowiedzi do “1.9: zestaw stylizacyjny 2D „Zrób głośniej!”

 1. W tej firmie pracują debile. Mają do wyboru nieskończoną liczbę historycznych kamuflaży i stylów 3D (np M4 Sherman obity deskami przeciw japońskim granatom kumulacyjnym), to z upiorem maniaka produkują chuj wie co.

 2. Zgadzam się, w WG pracują same debile i k………. Dodam od siebie, że podstawowe grzechy WG to lagi zacinanie się gry i widać, że zanim gra odpowie na komendę myszki lub klawiatury mijają cenne sekundy, strzelasz, a tak naprawdę w tym miejscu już nie ma celu, lub jest w innym miejscu. Znikające pociski i niewidoczne tekstury, które to blokują celny strzał. RNG nie wiadomo, na jakich zasadach działa, jest to puszczone samopas i kto tylko żywnie chce, z programistów jest w stanie ustawić grę, ustawianie bitew, notoryczne fokusowanie przez działa samobieżne.
  Ile razy trzeba powtarzać, że gracze nie chcą baboków w tej grze ! Ale, NIE bo nie, tak chce guru białoruski, który kocha nawalankę z powietrza.
  Jak nie było pandemii, to nie dało rady uruchomić dodatkowego serwera w europie, teraz to zapewne będą mówić, że jest kryzys i nie da rady.

  Wspomnę o chitach i nieuczciwych gaczach, korzystających z pomocy dopalaczy do gry.
  A WG ma to gdzieś i jeszcze bezczelnie będzie ogłaszało amnestię dla zbanowanych graczy. Dlaczego nie ? Car wszystko może.

  Tak naprawdę zawsze WG miało graczy w D………..niezależnie co się działo i kiedy.
  Zamiast zając się poważnymi sprawami w rozgrywce i na mapach (np. nowe mapy), to wolą sprzedawać badziewne kamuflaże, które to do niczego nikomu nie są potrzebne.
  WG jesteście bandą i hołotą rusko-białoruskich popaprańców.
  H-W-D- WG!

  1. zagadzam sie z tym co piszesz ale jak juz to powinno być CHWDWG po początkowe słowo pisze sie przez CH i nie pisze sie chity tylko cheaty a co do zarzutów to fakt wszystkie gry WG to jedne wielkie rakowisko wot,wows i wowp a najbardziej boli mnie to ze w warthunderze robi sie to samo

Dodaj komentarz