1.9: pierwszy test publiczny

Jak podaje WoT Express, jeśli wszystko dobrze pójdzie, to na końcu tego miesiąca możemy spodziewać się pierwszego publicznego testu wersji 1.9.

W aktualizacji najprawdopodobniej będą zawarte nowości, które przez ostatnie półtora miesiąca trafiały do Supertestu, w tym nowa mapa Berlin.

9 Odpowiedzi do “1.9: pierwszy test publiczny

    1. Na razie nic się nie zmieni, musi wiele spirytusu w siedzibie WG upłynąć by zmian z piaskownicy przeszły, a samo WG przyznało że rebalans amunicji HE/HESH zaprezentowany nie wyszedł po myśli WG. Także ostatnią turę piaskownicy można okręcić mianem Rubicorn 2.0.

      @hubert280 przypomnę samych aktualizacji 0.9.x. mieliśmy tylko 22, a dochodzą jeszcze aktualizację 0.9.x.x, także zluzuj gumkę w majtasach.

    1. Jeśli myślisz, że będzie to z korzyścią dla graczy, to jesteś naiwny. Będzie dokładnie tak samo jak Rewards for Merit i misjami dziennymi. Dobry system premiujący dużą ilość grania został zamieniony na taki, żeby casualowi gracze dostawali tyle samo nagród. Tu będzie tak samo – gracze z dobrymi załogami mają dostać mniej więcej takie same załogi jak ci z kiepskimi. Już było zapowiedziane, że celem jest to, żeby gracze nie mieli wykokszonych załóg.

Dodaj komentarz