1.9: nowa waluta testowa

W teście aktualizacji 1.9 pojawiła się nowa zakładka w sklepie, w której można kupić przedmioty za pomocą nowej waluty.

„Sklep testowy” jest podzielony na trzy sekcje, a sama waluta nie ma jeszcze swojej nazwy. Wiadomo tylko, że każdy gracz dostaje na początek 700 „monet”. Na razie można je zdobywać tylko podczas wykonywania specjalnych misji bojowych, w ramach testu publicznego. Przedmioty dostępne do zakupu to style, naklejki, emblematy, dyrektywy, rezerwy osobiste oraz materiały eksploatacyjne.

ź: WoT Express

0 0 votes
Oceń wpis:
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
JianJhindo

Świetny pomysł! Już od jakiegoś czasu doskwierał mi brak czwartej waluty w grze! Wreszcie ktoś pomyślał

RexScul

Ciekaw czy wprowadzą jakiś kantor. Albo coś w rodzaju Forexa.

Pray2Win

chętnie odspawam blachy z niektórych czołgów i sprzedam za kredyty. Nie można wtedy grać tym czołgiem, ale można z powrotem odzyskać odspawane elementy po większej cenie, zgodnie z kursem surowca na giełdzie. Gaz do palnika gazowego można zdobywać na randomach i Wielkich Bitwach. Na tych drugich masz większą szansę na zdobycie Złotej Butli, która da ci więcej gazu i dodatkowe kredyty. Czasem wpadnie razem z nią odrobinę złota (max 10 sztuk).

Sinecode

Czwarta waluta? Czyli co, obligacje za złoto teraz będzie można kupić czy w sklepie premium?

DigitalMen

Nowa walutę będzie można oczywiście kupić także w pakietach z dupy na miliony cebulionów. Zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem przymiarka do tego ze będzie można kupić jakieś emblematy i inne pierdoły z dodatkowymi bonusami do np kamuflażu do przeładowania itp. WuGie juz miało takie zakusy i wcale nie było powiedziane ze odpuścili sobie ten pomysł. Wtedy z wota zrobiło by się typowe Pay to Win.