1.7.1: serwer testowy

Już jutro wystartuje serwer testowy wersji 1.7.1 World of Tanks. Główną nowością będzie dodanie linii sowieckich dwulufowych czołgów ciężkich.

05tdSb8dkno

Dokładna data:
piątek, 17 stycznia 2020

Doświadczenie wymagane do odblokowania:
→ IS-2-II: 51300 exp
→ IS-3-II: 165400 exp
→ ST-II: 217000 exp

W sumie potrzeba 544100 exp do odblokowania wszystkich modułów i maszyn.
Więcej szczegółów tutaj: klik
0ź: WoT Express

13 Odpowiedzi do “1.7.1: serwer testowy

  1. Typowy hejter, zero konkretów. Potrafią tylko klnąć i narzekać na wszystko.
   Ciekawe jaka masz ocenę osobista albo wn8. Pewnie z 2000 osobistej po 30tys bitew :). Skoro masz takie problemy z tą grą odinstaluj ją. Może też nie zaglądaj na strony o Wot żebyś nie musiał łykać tabletek na uspokojenie. Popracuj również nad poziomem swoich komentarzy bo dzieci w przedszkolu często maja lepsza kulturę wypowiedzi. Dziękuję za uwagę. :)

   1. Ale on ma racje, tam głównie grają ludzie co nie mają IX i X. Tyle ludzie płakali o polskie czołgi i to całe drzewo, a na testowym zagranie VII graniczyło z cudem, nie mówiąc o tierach niżej, to na CH był ten cały płacz. No i wszyscy strzelają amunicją lepszą, standardowa jest ogromną rzadkością

    1. serwer testowy powinien mieć zablokowaną amunicję premium
     nie wiem, czy technicznie da się to wyłączyć, zrobić klik i skrypt odpalony
     ale po co, full gold kurła i testujemy – w sumie nie ma czego, co? prędkość pojazdu?

     Przysłużyliby się swojej giereczce, jakby wyłączyli amunicję z lepszą penetracją, chociażby tylko na testowym. Być może w ten sposób gracze pojęliby, że istnieją weakspoty, mniej lub bardziej widoczne, ale istnieją, proste fragmenty pancerza.

     Ale nieeeee, musi być kolorek zielony na celowniku.

    2. To by pewnie nikt nie grał, ale o 40TP mówiono że mobilność jest do niczego i nic z tym nie zrobili. Że ja jadąc 45TP na testowym jakimś niemożliwym cudem trafiłem na 40TP i go wyprzedzałem :D

 1. niestety ale nie zrozumiałeś przesłania :{

  oni NIE WYŁĄCZA prem ammo, dlaczego ?

  a dlatego że jeden z drugim pomidor z 2 k bitew i max 7 tierem w garażu wejdzie na testowy i przekona się że na t8-10 ze zwykłej ammo by strzelać i przebijać to trzeba znać wekspoty i celować, a jak załaduje golda po dach i ma penetrację 300+ to wystarczy wycelować w obrys czołgu i już masz auto penetrację, więc jak wróci na zwykły serwer to już nie będzie się bawił w srebrną ammo tylko wciśnie 2 przy odliczaniu i do przodu.
  a że na wyższych tierach będzie tracił co bitwę ?

  a to kupi konto prem, a to czołg prem a dla firmy to ZYSK, więc zapomnij o wyłączeniu Gold ammo na testowym :{

  ps. zastanowiliście się po co znerfili amunicję he?

  bo za dużo ludzi jak nie przebijało to ładowało he i waliło po 200-300hp, zamiast złota, a to dla firmy jest STRATA, więc nerf poleciał :{

  a najbardziej od lat rozwala mnie tłumaczenie na temat balansu pancerza, jak wprowadzali japońskie ht to było mówione że one mają pancerz w zamian za szybkość, tylko że od momentu wprowadzenia złotej ammo za kredki 99% ammo która lata na serwerze testowym to Gold, więc jakim cudem oni mogą testować efektywność pancerze na srebrną ammo ?
  Co pośrednio wskazuje że wot defakto wymusza na graczach używanie złotej ammo w celu drenażu ich kieszeni :{

Dodaj komentarz