1.6: wyłączamy sojuszniczy ogień w walkach losowych

Po aktualizacji 1.6 uszkadzanie wrogów sojusznikòw przez ostrzelanie lub taranowanie ich zostanie wyłączone we wszystkich rodzajach walk losowych. Ta zmiana sprawdziła się już w bitwach rankingowych. Obejrzyj nowy film, aby dowiedzieć się więcej o zmianach w systemie uszkodzeń.

Czy wyłączenie ognia sojuszniczego w bitwach losowych to dobry pomysł?

 • tak (54% - 1 034)
 • nie (42% - 809)
 • nie mam zdania (4% - 86)

głosujących: 1 929

Loading ... Loading ...

24 Odpowiedzi do “1.6: wyłączamy sojuszniczy ogień w walkach losowych

 1. Jak to dobrze, że „…. uszkadzanie wrogów przez ostrzelanie lub taranowanie ich zostanie wyłączone we wszystkich rodzajach walk losowych.” hahahaha….
  Teraz będziemy strzelali wyłącznie do swoich z drużyny :D :D :D :):):)

   1. Jeżeli ktoś wypycha mnie na wrogów, dostaje z miejsca ostrzegawczą pestkę. Za drugą jeszcze nie ma żadnych problemów za trzecią i kill jest niebieski kolor. Jeżeli uszkodzisz kilku to ban na 1h. Kara warta swojej ceny bo debili trzeba tępić. Ja sam gram swoim czołgiem i wiem kiedy mam jechać na wrogów a kiedy czekać i wspierać moich. A wypychają zwykle ameby umysłowe z WR <48%…

    1. Zgadzam się, raz miałem sytuacje w której taka ameba wypchnęła innego gościa, ktoś jeszcze poza mną to zauważył, 10 sekund czatu i idioty nie było już w bitwie, a wysłane zgłoszenie ch*j wie czy w ogóle ktoś czyta

 2. Odmóżdżanie Wota ciąg dalszy bo po co myśleć i przycelować czerwony arty debil i tak kliknie bo zrobi dmg i miałes szansę ze druzyna przeciwna jak jesteś w walce face to face może nie strzeli bo uszkodzi swojego a teraz bedą walic jak popadnie bo i tak nie poniosą za to jakiejkolwiek kary :( .Kolorowe różowe kamuflaże fizyka z kosmosu kołowce na łąkach i pagórkach jeżdżą szybciej niż auta po asfalcie ( i do tego piszczą im opony na łące XD ) podpalenie po strzale w garnek z znikające w Amebach pociski strzały za zero skopane aim pointy na mapach matchmaking losowania dla 8ek na niższe tiery co 20ta 30ta walka vs 6 tiery ( Może poprawili losowania z X tierami Fakt i chyba jedyny ;) plus ) i wincyj klonów Premek.i te laaagii od serwerów przy większych eventach i na doje… anie artyleria która trafia z voleya nieważne ile jesteś po spocie w jakimkolwiek miejscu na mapie trafi Cię szybciej niż Ty ją :( bywa często

  1. Sam się zastanawiam, dlaczego WG niszczy tą grę patch za patch’em. Przez te wszystkie lata jedyne co poprawili to grafikę która w tej grze była tylko miłym dodatkiem… Cała reszta jest sukcesywnie prtolona…..

 3. Co z tego jak dalej będą przepychać, zastawiać i ogólnie przeszkadzać a do tego teraz jak będzie jakiś ogryzek to nawet go nie sprzątniesz za ten jeden frag mniej żeby mieć spokojną grę i do końca będziesz się z takim męczył.

 4. Strzelanie w amebę, która cię wypycha i tak nic nie daje, za to sojusznicze klikacze wreszcie nie będą mnie ogłuszać i rozwalać kiedy jestem lightem przyklejony do zadka jakiegoś TD no i nie będzie takich spartolin życiowych jak miałem kilkanaście minut temu w bitwie, które pompują magazynek z Somuy SM w sojusznika bo im nie ustąpił drogi. Nie jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań ogólnie, ale biorąc pod uwagę zezwierzęcenie w Wot to jestem na TAK.

Dodaj komentarz