1.6.1: dodatkowa polska załoga Rudego

Wraz z możliwością zmiany nacji czołgu Rudy, posiadacze tej maszyny dostaną dodatkową polską załogę!

Jest to czteroosobowa załoga, inspirowana swoimi filmowymi odpowiednikami (są różnice w wyglądzie, prawdopodobnie z braku zgody na wykorzystanie prawdziwego wizerunku), która posiada Braterstwo Broni jako pierwszą umiejętność. Miły ukłon WG? Oceńcie sami.
Unknown

TY _Patrol

15 Odpowiedzi do “1.6.1: dodatkowa polska załoga Rudego

  1. Zalogowałem się ponownie na serwer testowy i sprawdziłem Rudego w wersji PL. Umiejętność BiA nie jest zerowa zatem autor posta nie ma pojęcia, o czym pisze.

   No ale tak to jest jak ktoś nie wie, na czym polega “zerowy perk/umiejętność”.

   PS. Lepiej napisać za mało, niż wprowadzać czytelników w błąd.

    1. Cieszę się, że potrafisz przyznać się do błędu, co nie jest typowe w dobie “dziennikarstwa” płatnego od posta. Zwracam honor.

  1. Właśnie z tego powodu przyjąłem za pewnik, że to skill 0. Z WG to nie wiadomo… na filmie opisującym aktualizację nie było w ogóle mowy o dodatkowej załodze (po transferze były puste miejsca, podobnie na głównym portalu), a na teście załoga się pojawia (z nowymi portretami, więc to nie była nagła decyzja). Ciekawe jak będzie wyglądała sprzedaż, dwie załogi, z czego jedna full wypas, a druga bieda-wersja? :D

 1. O łaskę robią. Do przenoszenia załogi powinni dać dwie opcje –1: przeniesienie czołgu darmowe; 2: pierwsze przeniesienie z w pełni przeszkoloną załogą za darmo ( gracz decyduje na której nacji szkoli załogę od nowa ), a powrotne i każde następne za złoto w ilości zależnej od liczby perków

Dodaj komentarz