1.5 – mikro patch

Z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 16.05.2019 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST.

Dodatkowo w związku z tym portal klanowy będzie niedostępny od 06:00 CEST 16.05.2019 do 06:45 CEST 16.05.2019

Co zostanie zmienione:

  • błąd, z powodu którego niektóre czołgi wyświetlają się niepoprawnie w trybie Linii Frontu (są niewidzialne)
  • błąd, z powodu którego licznik nowych elementów wyglądu zamiast wyświetlać liczbę nowych elementów, wyświetlał liczbę nowych typów
  • dla pojazdu Conqueror Gun Carriage przywrócono trajektorię lotu pocisków z wersji 1.4.1
  • naprawiono błędy techniczne.

 

 

0 0 votes
Oceń wpis:
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Girshak Fenrir

A BUG który nalicza free expa na czolgach ze statusem Elitarny mimo tego że mamy zaznaczone przyspieszone szkolenie załogi ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamiast expa dawac dla załogi .??? BRAVO DEBILE WG!!!! i teraz gracze muszą wydać golda na konwertowanie tego expa na free expa !!!!!!:(:(:( Czyżby celowe zagranie ze strony chciwego WG???Wg powinno wydać rekompensaty za omyłkowo przekonwertowany exp ZA GOLDA GDZIE mielismy —->MAMY ZAZNACZONE przyspieszone szkolenie załogi. Chyba dobrze zrobiłem ze już nie sponsoruje tej firmy bo to żal normalnie jest.Na serverze testowym powinni testować mozgi pracowników WG.

Kiron17

Ale uspokój się! Nie tak prędko! Pierwsze zdanie jest zrozumiałe ale dalej to już trochę dziwnie się robi. Chyba nie do końca rozumiem problem. Nie miałeś w ogolę expa na czołgach elitarnych a potem „przez przypadek zrobiłeś” trochę tego expa i przy badaniu modułu/czołgu nie doczytałeś (bo się tego nie spodziewałeś) i przekonwertowałeś ten exp za golda tak? Bo jak tak to oprócz naliczania expa przy przyspieszonym szkoleniu załogi reszta jest tylko i wyłącznie twoim błędem i nie bardzo ci się coś „należy”. No chyba że już wcześniej miałeś jakiś exp na elitarnych pojazdach to w takim wypadku już w… Czytaj więcej »

czajmen

Problem jest z x3 z nowego konta premium. W momencie kiedy masz aktywowaną opcje „Przyszpiesz szkolenie załogi” i użyjesz dodatkowego x3 to exp idzie do puli czołgu a nie do załogi. Ponieważ o tym nie informowali to uznałbym to za „chorobę wieku dziecięcego”.

Btw znów nowy folder na mody 🙁

Kiron17

a no i wszystko jasne 😛

_Patrol

Nie jest to problem, bo tak ma być. Informowałem wielokrotnie w różnych tematach na oficjalnym forum world of tanks, które zalecam czytać 🙂 Poniżej jedna z moich wypowiedzi.
„Jest to bonus do doświadczenia dla pojazdu, który możesz, ale nie musisz aktywować.
Zalecam aktywować na tenku, który ekspisz.”
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/705217-aktualizacja-15-dyskusja-ogolna/page__st__60__pid__16831034#entry16831034

Ten_warrior_

a co zalecasz gdy ktoś nic nie ekspi ?

Girshak Fenrir

Własnie jak ja mam np prawie wszystkie czolgi to wolałbym żeby extra exp z dopałki po wygranej bitwie trafiał na załoge skoro mam zaznaczone przyspieszone szkolenie załogi. A wG jest chciwe wiem moge nie musze wydac golda aale ile osob zrobi to nie do konca swiadomie. ja mam ta firme głeboko w D… za to co ostatnio wyprawiaja.

lonewolf03091989

Czy ich pojebało?? Ile razy w ciągu 30 dni można instalować XVM??? -.-

Ten_warrior_

pewnie więcej niz myslisz

markacktw

Problemy pierwszego świata, ile razy muszę kliknąć przycisk Dalej w ciągu miesiąca. Zapierdol.