1.4 – wczesne pobranie, cz.II

Jeśli to czytacie, to pewnie interesuje Was przyszłość World of Tanks. To dobrze się składa, ponieważ już wkrótce w grze pojawi się mnóstwo usprawnień i nowych pojazdów w aktualizacji 1.4. Jeśli chcecie być jednymi z pierwszych graczy, którzy ją wypróbują, to pobierzcie ten plik aktualizacyjny o wadze 1,2 GB.

Jeśli nie wiecie, czym jest wcześniejsze pobieranie, przejdźcie do dedykowanego artykułu tutaj, by dowiedzieć się wszystkiego o tym procesie!

0 0 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
BloQ2pb

Ale po co pobierać wcześniej coś, co za chwilę będzie miało patch-a z poprawkami błędów technicznych nowego patcha 1.4 bo oczywiście tradycja musi być. Jak WG robi nowy patch to zawsze musi być jakiś „error” i „fail” żebyśmy wiedzieli iż WG o nas dba.

Bartłomiej Piwowarski

Po to, że jak daja łate to nie pobierasz kolejny raz 1,4GB tylko kilkanaście MB. Ale jak nie chcesz to nie pobieraj teraz tej przed-aktualizacji i poczekaj do głównej premiery. Gwarantuję Ci, że będziesz pobierał to 3x dłużej bo nagle rzuci się na to kilkadziesiąt tysięcy klientów gry.

Pray2Win

Nic nie poradzę, ze wgrywają ciągle patche, a gdy nie pacze, pobiera mi klient stale patche. A gdy pacze, ile to zabiera pojemności dysku, to płaczę. Przez patche gra się powiększa, fajnie, że się rozwija, ale muszą pomyśleć nad kompres plików. Licze, że kolejne patche będą szły w tym kierunku. Teraz, gdy na to pacze, oczywiście uwzględnić trzeba poprawę MM, bo się popłaczę.