1.4 – mikro patch

Krótkie info: jutro na serwer RU zostanie wgrana mikro aktualizacja.

Naprawiono:
• błąd migających emblematów i inskrypcji w garażu
• błąd przez który niektóre elementy personalizacji nie pojawiały się na liście
• niektóre problemy techniczne

0 0 votes
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Przemek2095

Bugów po tym patchu jest dostatek. Po pierwsze był problem, aby wejść do programu rekrutacyjnego i ładowało go godzinami. Po drugie w momencie, kiedy chciałem zmienić kamuflaż czołgu, gra się zawieszała. Po trzecie rozegrałem jedną bitwę na Progetto i mniej więcej w połowie wyrzuciło mnie z gry pisząc błąd dołączenia do bitwy. Nie naliczyło mi expa, ani wykonanej misji osobistej(na szczęście była dość prosta i dość szybko ją wykonałem). Z takim czymś się nie spotkałem. Pierwszy raz rozegrałem bitwę widmo. I teraz pytanie dlaczego tak duża firma jak WG nie jest w stanie dodać nowego patcha bez bugów, tylko zawsze… Czytaj więcej »

Adam xxx

Miałem podobnie grając T28 Prototipe wylądowałem na topie z czego się cieszyłem bo to coś nie spotykanego przy dzisiejszym MM i zaraz na początku bitwy wywaliło mnie z gry oczywiście miałęm problem wejść spowrotem do gry a jak się już udało to czołg , którym grałem T28 Prot. był cały czas w bitwie około jedną godzine!!!! nic nie mogłem z nim zrobić.
A dziś mam problem ze zmianą amunicji, po zmianie z Amunicji podstawowej na Premium ( amunicja premium się świeciłą , że jest załadowana) strzelałem podstawową amo… i odwrotnie.

Przemek2095

Dlatego zamiast wprowadzać nowe czołgi, zajęliby się takimi bugami, bo to najbardziej niszczy frajdę z gry.