1.4 – informacje dodatkowe

W patchu 1.4 zaszły dość dziwne zmiany:
• cena pojazdu Emil 1951 (szwedzki HT VIII tieru z magazynkiem) została obniżona do 7.200G, a zmian z supertestu nie widać w plikach patcha 1.4
• w Linii Frontu dodano linijkę „epicBattles/”awards – welcomeBack”, która zawiera dwa pojazdy: Progetto M35 mod. 46 i T-34 E(kranowany). Ponadto w plikach Linii Frontu obrazek Progetto jest podpisany jako „italy_It14_P44_Pantera”, a drugi ma podpis „tile_3”.

HXjIjlCHW08

L-MItW4VLIY

Wcześniej była mowa o indywidualnych nagrodach za udział w trybie Linii Frontu.

ź: WoT Express

0 0 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Przemek2095

Oby to nie były nagrody za linię frontu, bo posiadam te pojazdy, więc nie będzie zabawy 😉 A na goldową rekompensatę nie liczę.

vroo

W ogóle mało prawdopodobne, aby za tydzień gry w LF dawali komukolwiek premkę VIII poziomu. Chyba że ranking będzie się kumulował i dopiero po tych planowanych 10 edycjach będą rozdane nagrody.

Przemek2095

Za tydzień gry to nie ma szans. Ale z tego co słyszałem to po rozegraniu tych wszystkich edycji mają być rozdane główne nagrody. Poczekajmy na oficjalne info, żeby się nie rozczarować.

Hans_Close

Kolejny event i znowu raz za razem przegrana 13 do 0 a kilka razy, gdy grałem artą. lub powolnym czołgiem to moja drożyna rozwalała przeciwnika zanim dojechałem na front, lub oddałem 3 strzały artą. Mam już dość tej post-komunistycznej pier… gry, chyba zrobię trzecią roczna przerwę, po której zapewne już oleję ten sterowany syf.

CzaraS

I jednego arciarza mniej 😀 GJ

RexScul

Dlaczego uważasz, że problem jest w innych, a nie w tobie? Ja tam sobie gram medem i nie narzekam na wyniki. Graj tak, aby to przeciwnik narzekał na to, że event jest ustawiony bo ciągle z tobą przegrywa 😉