1.22: brytyjskie kołowce, Przepustka bitewna, Natarcie i więcej!

Ruszajcie w wir walki dzięki aktualizacji 1.22, Dowódcy!

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 1,22 w grze pojawią się także nowości, w tym nowa gałąź brytyjskich kołowych czołgów średnich, poprawki balansu dla wielu pojazdów i map, Sezon Lazurowego Pegaza w Natarciu oraz Sezon XII Przepustki bitewnej. Co więcej, znajdziecie tam Historie z unitarki, dodatkowe bonusy WoT Plus i automatycznie obracające się pojazdy.

Brytyjskie kołowe czołgi średnie

Sześć brytyjskich kołowych pojazdów średnich wjeżdża do gry! Te zwrotne maszyny mogą obracać się w miejscu, są stosunkowo łatwe w opanowaniu, obywając się bez dodatkowych trybów ruchu, a także są wyposażone w precyzyjne działa. Wszystko to sprawia, że doskonale sprawdzają się jako mobilne wsparcie ogniowe, uderzając przeciwników, gdy najmniej się tego spodziewają i odjeżdżając, zanim tamci zdążą dokonać odwetu.
AECSTAGFSVFVGSORCONCEPT
ZREBALANSOWANE MAPY

Na dziesięciu mapach dokonano zmian, które poprawiają balans i stwarzają dodatkowe możliwości dla bardziej zróżnicowanych i zniuansowanych podejść taktycznych. Najwięcej uwagi poświęcono mapom: PrzełęczZatoka rybackaStudzianki i Zatoka małżyMurowankaUrwisko i Dębina zmieniły się w stopniu znacznym, natomiast LakevilleEnsk i Linia Zygfryda poddano kosmetycznym zmianom.

  • Przełęcz otrzymała wiele udoskonaleń, by ułatwić życie obydwu stronom konfliktu. Strefa starć mocno opancerzonych pojazdów została poszerzona i przemodelowana. Zablokowano wiele kierunków ostrzałów, które wymierzone były w pojazdy udające się na pozycje na początku bitwy. Wykorzystywane przez snajperów i artylerię wzgórze na południu zostało znacząco przekształcone, więc teraz nie ma możliwości ostrzału przeciwległego odpowiednika z mostu na szczycie.
  • Zatoka rybacka daje więcej możliwości niż poprzednio drużynie z północnej strony. Droga do zabudowań miejskich (które straciły parę budynków) jest teraz bezpieczniejsza. W środku mapy umieszczono więcej przesłaniającej widok roślinności, a w kwadracie K7 pojawiła się nowa pozycja strzelecka.
  • Studzianki Rozrosła się fabryka cegieł na mapie, co stwarza więcej miejsca na starcia mocno opancerzonych pojedynkowiczów. Powiększyła się także osada. Rozgałęziające się na dwie części okopy zapewniają teraz lepszą osłonę przed ostrzałem z fabryki.
  • Zatoka małży stała się przyjaźniejsza dla strony północnej niż bywała wcześniej. Odnogi flanki czołgów ciężkich (kwadraty E6 i F7) są teraz bardziej narażone na ostrzał z głównych stanowisk snajperskich północnej części; natarcie w tym kierunku będzie teraz trudniejsze dla sił południowej strony. Wybrane szczyty górskie zyskały na wysokości, aby zapewnić lepszą osłonę przed ogniem artyleryjskim. Niektóre zarośla oraz nadbrzeżne stanowisko ogniowe również zostały przeniesione.

SZCZEGÓŁY

ZREBALANSOWANE POJAZDY

Stale obserwujemy skuteczność bojową wszystkich pojazdów i opinie społeczności na ten temat. W wyniku tego charakterystyki kilku kategorii pojazdów zostaną zmodyfikowane w aktualizacji 1.22. Do kategorii tych należą nie tylko pojazdy standardowe X poziomu, lecz także średnich poziomów i niektóre pojazdy premium. Oprócz tego nieznacznie zmniejszymy też ogólną skuteczność niektórych pojazdów-nagród X poziomu. Ogólnie rzecz ujmując, obecnie za mocne pojazdy zostaną lekko osłabione, a charakterystyki za słabych pojazdów wzrosną. Głównym celem tych zmian jest uczynienie rozgrywki bardziej zbalansowaną, zróżnicowaną taktycznie i sprawiedliwą.

SZCZEGÓŁY

NATARCIE: SEZON LAZUROWEGO PEGAZA

Nowy sezon natarcia jest pierwszym w trwającym cały rok trzysezonowym cyklu i daje szanse na miłe nagrody, wśród których znajdziecie nowy pojazd X poziomu —Huragan, polski czołg średni z niesamowitym stylem 3D i unikalną załogą. Tak bardzo lubiany tryb 7 na 7 to również zaktualizowany system stopni z bitwami kwalifikacyjnymi (określą one Wasz początkowy stopnień), nowe personalizacje pojazdów, nowe mapy, zrebalansowane umiejętności roli oraz bitwy bez dział samobieżnych.

SZCZEGÓŁY

SEZON XII PRZEPUSTKI BITEWNEJ

Sezon XII Przepustki bitewnej będzie powrotem do Mirny-13. To złowróżbne miejsce wpływa na historie przygód pancernych bohaterów oraz wygląd stylów progresywnych pojazdów podstawowych: Object 140M-V-Y i Jagdpanzer E 100. Ukończcie etapy i całe rozdziały, zdobywajcie przedmioty, a nawet ich większe ilości z ulepszoną przepustką i pamiętajcie, by wydać wszystkie Wasze żetony do końca Sezonu XII, ponieważ jest to ostatni sezon w roku 2023!

SZCZEGÓŁY

WOT PLUS

Teraz użytkownicy Wot Plus poza ekskluzywnym czołgiem ciężkim TS-54 heavy, rezerwą złota, Ścisłą dyscypliną w drużynie i innymi korzyściami zyskają dzienny bonus za samo zalogowanie się do gry. Co piąte logowanie daje większy zysk, nawet jeśli wcześniejsze logowania nie następowały po sobie dzień po dniu.

SZCZEGÓŁY

AUTOMATYCZNE OBRACANIE CZOŁGÓW

Bezradne czołgi leżące na boku lub z gąsienicami do góry i niezdolne do ruchu będą od teraz automatycznie przywracane do standardowego stanu. Gdy stoper odmierzy 15 sekund, zostaną postawione na gąsienicach – gotowe, by kontynuować walkę.

SZCZEGÓŁY

Aktualizacja 1.22

Konto premium WoT

Gracze z kontem premium WoT otrzymają dodatkowe 24 godziny konta premium w ramach rekompensaty za okres wprowadzania aktualizacji. Jeśli chcielibyście dokonać zakupów w grze, poczekajcie, aż serwery ruszą na nowo.

Aktualizacja 1.22

Wyłączenie serwerów

Serwery World of Tanks będą wyłączone 6 września od 02:30 do 08:30 CEST (UTC+2).

Powodzenia, Dowódcy!
Przejedźcie się nowymi brytyjskimi kołowcami, poznajcie zmodyfikowane lokacje i pojazdy, przejdźcie do Natarcia, rozpocznijcie podróż w ramach Przepustki bitewnej i – prędzej czy później – wypróbujcie także automatyczne obracanie!
ź: WoT
0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze