1.22.1: Duże zmiany w interfejsie załogi

Kontynuujemy prace nad ulepszaniem systemu załogi w World of Tanks. 

Aby uczynić cały system prostszym, bardziej przejrzystym i przyjaznym dla użytkownika, istotnie przeprojektowaliśmy większość interfejsów załogi w grze. Po wprowadzeniu aktualizacji 1.22.1 wszystkie działania dotyczące załogi będą wymagały mniej kliknięć i staną się bardziej intuicyjne. Uważamy, że te zmiany interfejsu i nawigacji ulepszą Wasze wrażenia z gry, a Wasza interakcja z załogami będzie wygodna jak nigdy dotąd. Przejdźmy do szczegółów.

Profil
Punktem startowym interakcji z czołgistami jest widżet załogi z profilami czołgistów, które istotnie przerobiliśmy. Teraz portrety członków załogi są większe. Możecie też szybko przełączać czołgistów w samym widżecie załogi.

Lista atutów wyświetlana jest w bardziej graficznej formie łatwiejszej w odbiorze. Jeśli zatrzymacie kursor nad danym atutem, zobaczycie, jak wpływa na charakterystyki pojazdu po wyszkoleniu do 100%.

Interaktywny obraz na oficjalnej stronie WoT

Dla części z Was nie było zawsze jasne, jak poziom głównych kwalifikacji wpływa na efekt atutów Waszych czołgistów. Gdy zatrzymacie nad nimi kursor, będziecie mogli teraz zobaczyć, w jaki sposób każda z głównych kwalifikacji wpływa na atuty i ulepsza Wasz pojazd.

Szósty zmysł będzie teraz wyświetlany w profilach wszystkich dowódców pojazdów.

Członkowie załogi i ekran zmiany pojazdu
Przenoszenie członków załogi i przydzielanie ich do pojazdów będzie teraz prostsze i wygodniejsze. Dodaliśmy oddzielny ekran, gdzie możecie zobaczyć wszystkich czołgistów o różnych kwalifikacjach, którzy mogą zająć określone stanowisko, i szybko przydzielić wymaganą załogę. Możecie też filtrować listę kandydatów w oparciu o różne kryteria. Na dodatek możecie też na tym ekranie werbować nowych członków załogi.

Wybór pojazdu do przeszkolenia załogi także odbywa się na oddzielnym ekranie z własnymi praktycznymi filtrami.

Szybki trening
Wielu z Was ma w zapasach dziesiątki, a nawet setki podręczników dla załogi. W obecnym systemie musicie przydzielić każdy podręcznik osobno, co nie jest szczególnie wygodne.

W wersji 1.22.1 będziecie mogli użyć jednocześnie dowolnej liczby podręczników dla załogi (w tym także różnych rodzajów). Da się też zastosować podręczniki razem z wolnymi PD, łącząc je w dowolnie wybranych proporcjach.

Wprowadzamy też dwa nowe rodzaje uniwersalnych podręczników dla załogi: książeczkę szkoleniową i przewodnik szkoleniowy. Zapewniają one całej załodze odpowiednio 20 000
i 100 000 PD.

Dodatkowo możecie przejść do ekranu szybkiego treningu wprost z profilu czołgisty lub widżetu załogi.

Koszary
Rozszerzamy listę dostępnych filtrów i dodajemy nową funkcję „szukaj po nazwie”. Wyszukiwanie członków załogi w koszarach jest teraz szybsze i łatwiejsze.

Inne ulepszenia
Ulepszyliśmy również ekran porównania pojazdów. Teraz możecie zobaczyć, w jaki sposób wszystkie atuty w grze wpływają na charakterystykę określonego pojazdu. Dzięki tej funkcji da się łatwo określić skuteczność bojową porównywanych pojazdów.

A teraz wisienka na torcie! Aby sprawić, że system załóg będzie jak najczytelniejszy i pomocny, dodaliśmy wyskakujące okienka i informacje w profilu, które podkreślą różne aspekty załogi. Przydadzą się zarówno nowicjuszom, jak i weteranom, którzy zechcą odświeżyć sobie kluczowe mechaniki gry.

Interaktywny obraz na oficjalnej stronie WoT

obint

Kontynuujemy nasze prace mające ulepszyć system załóg, aby był jeszcze bardziej wszechstronny i wygodny, więc wypatrujcie kolejnych wieści!

ź: WoT

3 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze