1.18: Największa aktualizacja w 2022 nadciąga!

Dowódcy! Aktualizacja 1.18 dla World of Tanks już nadeszła i jest to nasza największa aktualizacja w 2022 roku.

Wprowadza nowiuteńkie włoskie niszczyciele czołgów z niestandardowym automatem ładującym i świeżą mapę do bitew losowych o nazwie Posterunek. Zaktualizowaliśmy również efektywność niektórych pojazdów i poprawiliśmy wiele miejsc dla bitew losowych. Ale to nie wszystko! Przygotujcie się na zmiany w systemie dobierającym drużyny dla pojazdów lekkich i dział samobieżnych, zmienione efekty wizualne zniszczonych gąsienic i inne fajne funkcje. Dobrej zabawy!

Nowa gałąź: Oto nadjeżdżają włoskie niszczyciele czołgów!

Włoskie niszczyciele czołgów są gotowe do szturmu na World of Tanks! Ta nowa gałąź składa się z sześciu pojazdów możliwych do zbadania od poziomu V do X. Wszystkie one mają przyzwoity przedni pancerz i świetne kąty opuszczenia lufy, doskonałe do walki na średnim i krótkim dystansie. Co najważniejsze, pojazdy poziomów VII–X są wyposażone w raczej niezwykły automat ładujący. Ci nieprzewidywalni wojownicy z pewnością urozmaicą Waszą rozgrywkę, więc obejrzyjcie je poniżej!

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

1

2

3

4

5

6

Ogromne równoważenie pojazdów

Zaktualizowaliśmy charakterystyki wielu pojazdów z różnych krajów, poziomów i typów, w tym dwa czołgi X poziomu: Kranvagn i AMX M4 mle. 54. Dostosowaliśmy również charakterystyki bojowe pojazdów Emil II, AMX 65 t, T29, M44, TVP VTU Koncept, CS-44 i wielu innych. W zależności od tego, jak te pojazdy sprawowały się względem innych pojazdów tego samego poziomu, zwiększyliśmy lub zmniejszyliśmy ich skuteczność w bitwie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nowa mapa: Posterunek

W bitwach losowych debiutuje nowa mapa. To Posterunek! Spójrzcie na tę malowniczą, letnią mapę, która łączy otwarte zielone obszary z ruinami miasta i okopami, a także z imponującą fortecą z własnym posterunkiem. Ta zwycięska mapa pierwszego sezonu Misji zwiadowczej szczyci się różnorodnością efektów wizualnych i ekscytującą rozgrywką. Cieszcie się widokami w nowym miejscu i eksplorujcie kierunki bitwy!

+9 zdjęć

ULEPSZENIA RÓWNOWAGI NA MAPACH

Kontynuujemy prace nad ulepszeniem map do bitew losowych i poprawiamy łącznie 14 z nich. Najwięcej zmian wprowadzono na tych 6 mapach: Berlin, Himmelsdorf, Rzeka Perłowa, Murowanka, Redshire i Lodowiec. Ponadto wprowadziliśmy mniejsze poprawki na 8 innych mapach. Dowiedzcie się więcej o zmianach rozgrywki z poświęconego im artykułu!

SZCZEGÓŁY

NOWY SYSTEM DOBORU

Aby poprawić Wasze zadowolenie z bitew, zdecydowaliśmy się wprowadzić nowe zasady dobierania drużyn dla czołgów lekkich i kołowych. System będzie teraz bardziej rygorystycznie dobierał czołgi lekkie do drużyn i zawsze postara się zapewnić, że obie mają identyczną liczbę czołgów lekkich w każdej bitwie. Będzie również limit 1 czołgu kołowego na drużynę. Aby pomóc w egzekwowaniu tych zmian, wprowadzamy też limit maksymalnie 1 czołgu lekkiego/kołowego poziomów VII–X w plutonie.

Wprowadziliśmy też ważne zmiany dotyczące liczby dział samobieżnych w drużynie. Teraz w większości bitew będzie uczestniczyć od 0 do 2 dział samobieżnych na drużynę. System doboru będzie dążył do tego, aby liczba starć z 3 działami samobieżnymi na drużynę była ograniczona do absolutnego minimum.

WIĘCEJ INFORMACJI

ULEPSZONA OPRAWA WIZUALNA ZNISZCZONYCH GĄSIENIC

Poprawiliśmy też efekty wizualne zniszczonych gąsienic w każdym pojeździe w grze. Gąsienice będą teraz oddziaływać z obiektami jako niezależne modele fizyki. Aby wyobrazić sobie, jak to będzie działać, wystarczy przypomnieć sobie, jak wyglądają zerwane gąsienice amerykańskiego czołgu Yoh. Jednak to ustawienie ma wpływ na wydajność Waszego sprzętu, więc będzie domyślnie włączone, tylko jeśli macie jakość grafiki ustawioną na wysoką lub lepszą.

Zbliża się Sezon IX Przepustki bitewnej!

Dowódcy! Sezon IX Przepustki bitewnej wraca wkrótce z mnóstwem przydatnych nagród podstawowych i jeszcze cenniejszych nagród ulepszonych! Jak zawsze, za ukończenie określonych etapów postępu otrzymacie też żetony Przepustki bitewnej. Możecie wymienić te żetony na różne przedmioty i rzadkie pojazdy w sekcji Przedmioty za żetony w sklepie w grze. Łącznie do kupienia dostępne będzie siedem rzadkich pojazdów IX poziomu, w tym Cobra i Lorraine 50 t.

To będzie gorący sezon, więc przygotujcie się na pokazanie swoich umiejętności i zgarnięcie mnóstwa fajnych nagród!

aktualizacja 1.18

Konto premium

Gracze posiadający konta premium otrzymają dodatkowe 24 godziny czasu konta premium WoT w ramach rekompensaty za okres wprowadzania aktualizacji. Jeśli chcielibyście dokonać zakupów w grze, poczekajcie, aż serwery na nowo wystartują.

aktualizacja 1.18

Wyłączenie

Serwery gry będą wyłączone 31 sierpnia w godzinach 2:30 – 8:30 CEST (UTC +2), abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić aktualizację.

Powodzenia, Dowódcy!

Wypróbujcie nowe włoskie niszczyciele czołgów, rozegrajcie bitwy w zbalansowanych pojazdach, eksplorujcie mapę Posterunek i cieszcie się innymi funkcjonalnościami tej ogromnej aktualizacji!

DYSKUTUJ NA FORUM

LISTA ZMIAN

ź: WoT

4 3 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze