1.18: Mapa „Posterunek”

We wrześniowych patchu 1.18 pojawi się mapa Posterunek, która ujrzała światło dzienne w Trybie Zwiadowcy w 2021. Od strony wizualnej mapa uległa znacznej zmianie, choć sposób rozgrywania bitew pozostaje ten sam od ostatnich testów.

Mapa nie posiada jeszcze opisu.

• Rozmiar: 1000×1000
• Tryb bitwy: Standardowy
• Pora roku: Lato

vQ5BAVHu67k

Q3MDgS7jR7o

ź: WoT Express

5 2 votes
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
pikawka

Nie chcę być malkontentem, ale… wybrano chyba jedną z gorszych map z pierwszej części trybu Zwiadowcy. Kojarzy mi się z totalna kamperiadą, tzn. ciężkie tłuką się z dystansu na północy, medy na środku próbują coś ustrzelić na zielonym, a w drzewach na pagórkach na południu mapy kampią inne medy i tedeki. Lajty wykonują swój taniec śmierci na środku (ale to się szybko kończy), a te bardziej ogarnięte spotują pasywnie z płytkich jeziorek. Nie pamiętam, żeby to wyglądało inaczej, a szanse udanego ataku przez zielone są marne. Trwa więc strzelanina przez środek tak długo, aż ciężkie którejś z drużyn nie przepchną… Czytaj więcej »

Edytowany 1 miesiąc temu przez pikawka
Jisaburo Ozawa

Masz absolutną rację bo tak wyglądały bitwy na tej mapie no ale nasz klient nasz pan i trzeba dbać o zasobnych w portfele leni i nierobów którzy uwielbiają wydawać po dwie stówy na czołgi i stać w nich po 15 minut.

Sinecode

Podzielam Twoje zdanie co do tej mapy, jest strasznie korytarzowa i przewidywalna co do taktyk (kamperiada i oczekiwanie kto pierwszy się wywali) ale niżej widzę że małpy z sonderkommando już minusują konstruktywną krytykę. Oby tak dalej towarzysze, dobra robota.