1.13: zestaw stylizacyjny 3D „Błyskawica”

Nowy styl 3D z nadchodzącej aktualizacji dla czołgu CS-63.

Styl historyczny, progresywny (4 etapy), grupa: podstawowe, tylko dla czołgu CS-63, wartość: 750 złota.

TJMSlfo2x2M

YpDvRjoxFiQ

XrljNs Ts9s

RJWxBEE8-Uo

Pmxvr3ZRvPg

Oa7F1ivVbr8

JuNAvj211y8

JPenqpNjprc

81R4lAF4Hgs

ź: WoT Express

8 Odpowiedzi do “1.13: zestaw stylizacyjny 3D „Błyskawica”

  1. Fajnie że idą w miarę w historyczną stylistykę w porównaniu do tych ufo-kamo, ale ten kto robi te kamuflaże chyba nie widział zdjęć z czasów wojny i nie bardzo ma pojęcie co wiesza na nim, waląc przypadkowo randomowy szpej co wypatrzył w google jak te żółte chorągiewki używane przez patrol rozpoznania chemicznego. Albo za bardzo patrzy się na sowiecką hołotę która musiała drugie pół czołgu wozić ze sobą na wypadek awarii: https://www.reddit.com/r/TankPorn/comments/j2rlqu/early_t34_carrying_a_spare_transmission/

    1. Jeszcze tylko mapa „Prypeć” i ten cały szpej ma rację bytu… 😉

    2. Nawet współczesne czołgi są „dopakowane pierdołami”, wszystko zależy od sytuacji i do jakiego zadania przydzielona została maszyna.



      1. Że w koszu wieży przewozi się część prywatnego uposażenia czołgistów to jedno (chociaż jak widać po pierwszym zdjęciu, posiada też zamontowany tak zwany „pług przeciwminowy) i nie zaprzeczę że tak jest, tak jak to pokazałeś na przykładzie tego Abramsa na Bliskim Wschodzie gdzie załoga przewoziła oprócz swoich prywatnych rzeczy, część wyposażenia potrzebnego do rozbicia obozowiska na miejscu stacjonowania. Jednak odbywa się to głównie w warunkach przejazdów marszowych, tak jak na ostatnim zdjęciu z tym Tygrysem który ma na pokrywie silnika dodatkowy zapas paliwa i skrzyń z amunicją/zaopatrzeniem. W warunkach bojowych nie wskazane jest przewożenie zbędnych rzeczy na pojeździe bojowym z takich powodów że mogą się zgubić, ulec uszkodzeniu. A w przypadku gdy czołg ma pancerz reaktywny, utrudnić jego skuteczne działanie. W warunkach bojowych najbliżej temu co jest na zdjęciu z tym Challengerem.
        A na tym CS-63 widzimy poza ewentualnymi rzeczami załogi, jakieś bańki na mleko, beczkę oraz wyposażenie do wykrywania skażeń, którego na czołgach się nie montuje. Od tego są patrole rozpoznania skażeń używające wyspecjalizowanych samochodów gdyż takie wyposażenie dla zobrazowania, zajmuje pół przedziału załogi w samochodzie opancerzonym BRDM-2. Używanie czołgu, z definicji drogiej i cennej maszyny, mija się z celem.

        1. Style 3D z przepustki zawsze nawiązują do jakieś krótkiej fabularyzowanej historii. Obecnie mamy wyprawę na biegun 3 czołgów (każdy operowany przez jedną osobę xd) więc obecne style mają sprzęt do poruszania się po śniegu itd. Zapewne podobnie będzie w kolejnym sezonie. Przesadzone? Pewnie tak, ale często można znaleźć jakieś fajne smaczki. Oprócz „przesadzonych” styli z przepustki są też bardziej „bojowe” wersje, jak np. skóra dla IS-3, Ob.140 itp. Dlatego nie widzę żadnego problemu w skórkach jak tutaj.

        2. Nie rozumiesz. Ja nie mam nic do kamuflaży w tym stylu tylko chodzi mi o to że są delikatnie przesadzone i jest na nich za dużo, o elementach dołożonych na siłę czy wręcz niewystępujących jak te instalacje rozpoznania skażeń.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.