1.13: harmonogram testowania nowych map

Etapy w trybie “Misja zwiadowcza”.

Aktualizacja 1.13 przyniesie nowy tryb w World of Tanks – Misję zwiadowczą. W tym eksperymentalnym trybie będziecie mogli wypróbować mapy, które przechodzą przez ostatni etap prac rozwojowych. Będzie to platforma dla współpracy między twórcami a graczami, stworzona w celu ulepszenia i doszlifowania nowych lokacji.

Po rozegraniu określonej liczby bitew w Misjach zwiadowczych, będziecie mogli zagłosować na jedną z trzech map poddanych Waszej ocenie (ta liczba może się zmienić w przyszłości) i wypełnić ankietę. Wasze opinie pomogą nam lepiej zrozumieć poprawki, które musimy wnieść do gry, by zbalansować określone mapy, aby dostarczały jeszcze więcej zabawy.

Bitwy w misji zwiadowczej będą odbywały się na VIII – lub wyższym – poziomie, odbywając się na zasadach standardowych bitew. W tym trybie:

  • Misje osobiste nie będą dostępne, ale będziecie mogli ukończyć misje bojowe (w tym misje dzienne).
  • Ekonomia bitwy pozostanie taka sama jak w bitwach losowych.
  • Będziecie mogli zdobywać punkty przepustki bitewnej.

Będziecie mogli zdobyć różne nagrody za uczestnictwo w tym trybie.

ź: WoT

Harmonogram podzielony jest na trzy etapy, każdy z trzema nowymi mapami. Etap będzie trwał tydzień, startując od lipca 2021.

Etap 1:

Etap 2:

Etap 3:

PqexSj4iy-U

ź: WoT Express

25 Odpowiedzi do “1.13: harmonogram testowania nowych map

  1. kupiłem STBka, jakiś czas nie wchodziłem na X, bo nie da się grać, i co? permamentnie 3 arty, ebery, czerwona linia obstawiona przez TD i może z 5 normlanych czołgów. Już nawet 3 min bitwy są zbawieniem od tej patologii, proszę o jakiś gwałt w jedną lub stronę… Niech mi ktoś powie, że to rankedy są rakowe.

    1. Polecam grę na VI tierze. Wszystkie zwierzaki bez pojęcia gonią po dychy albo kupiły konta ze wszystkimi dychami i Ebolą, więc tu zostaje spokojna gra. A jak nie to kacapską artę 9 tieru która jest stanem umysłu i na rozjechanym celowniku wysyła EBR-a do garażu.

  2. Chyba nie da się już jak kiedyś… Pamiętam czasy jak starsi gracze pomagali młodszym odpowiadając na pytania. Sam korzystałem z takiej pomocy przy wyborze czołgu czy wyposażenia. Tu się nie da już pisać czy pytać o cokolwiek bo zaraz wyzwiska polecą albo rady typu “to nie graj”, przypierdalanie się o kropkę na końcu zdania, a to mała litera na początku… Dlaczego tak musi być ? Czemu to ma służyć ? Obrażanie kogoś bez żadnego powodu nie jest żadnym “trollingiem” tylko chamstwem. Przecież GRACZE są wyjątkową społecznością. Zauważyłem też, że WOT powinien być chyba grą tylko dla super mistrzów bo zwykły gracz nie ma kiedy nauczyć się grać bo od razu jest wyzywany i “uninstall game – play tetris”. Co ma pomyśleć taki gracz co dopiero rozpoczął przygodę z WOTem ? Możę niech zostaną tylko same fiolety, wtedy to będzie urozmaicona gra…

Dodaj komentarz