1.10.1: zestaw stylizacyjny 3D „Dobrynia Nikiticz”

Zestaw stylizacyjny tylko dla czołgu Object 705A z nadchodzącej aktualizacji.

Styl niehistoryczny, grupa: podstawowe, tylko dla czołgu Object 705A, wartość: 5000 złota.

Dobrynia Nikiticz (ros. Добрыня Никитич) – bohater średniowiecznych bylin kijowskich.

Jeden z trzech wielkich legendarnych ruskich wojów, obok Ilji Muromca i Aloszy Popowicza.

Dobrynia znany jest przede wszystkim jako pogromca wielogłowego węża Gorynycza (ros. Змей Горыныч, zob. żmij). Cechuje go wiedza, odwaga i inne typowo rycerskie cnoty. Jest siłaczem, znakomitym łucznikiem, szachistą, muzykiem (śpiewa i gra na gęślach). Służy u kniazia Włodzimierza Jasne Słoneczko, którego utożsamia się z Włodzimierzem Wielkim.

ź: Wikipedia

YN0fH04-k0g

PjWTPoHBXQs

Lp3JAv41t30

K9xze9rbVP8

GvvURLUGG2E

Eou3m9zH0cU

D0STNHJIAqw

 KOxq7Ra-Ts

- FiS-xAQlk

ź: WoT Express

9 Odpowiedzi do “1.10.1: zestaw stylizacyjny 3D „Dobrynia Nikiticz”

 1. Jestem raczej za kamuflażami historycznymi. Bo gra wygląda dla mnie wtedy na bardziej prawdziwą. Bardziej się wczuwam w klimat bitwy. Jak zaczną jeździć w bitwach czołgi pomarańczowe z naklejkami anime to trochę zaczyna być niepoważnie i taka bitwa kojarzy się wtedy z bajkami Disneya. Owszem kamuflaż jako styl graficzny jest świetny ale nie pasuje do tej gry. Odbiera jej “powagę” bitwy :-) POZDROWIENIA + POWODZENIA.

   1. Co to znaczy prawdziwa ?? Jeśli chodzi o realizm, to największy znajdziesz na prawdziwym poligonie i wtedy to nie jest gra. A jesli chcesz rozrywki, to wybierasz z tego, co proponuje rynek e-gier.
    Sto lat temu, gdy wot był wczesną betą, nie mogłem się nadziwić, że czołgi róznych nacji są w tej samej drużynie i że poprawiono w jakimś patchu pancerz Lowe ze 120 na 130 mm. Jak to, kuzwa, pancerz to pancerz, wszystko jest w archiwach podane, co do milimetra !?!
    No jednak nie, trzeba pogmerać w statystykach, trzeba ubarwić grę śmiesznymi kamo i naklejkami, trzeba wziąć czołgi z serwetek, żeby ludzie chcieli grać w wota. Nie ma na to rady, to jak pornobiznes, gdzie wszystko jest udawane, a jednak gawiedzi się podoba. Ja też chciałbym więcej stylów historycznych, więcej realizmu, ale 90% graczy ma to w depie.

Dodaj komentarz