8.8 – usuwamy dziedzictwo wujka Soso z gry

Jeżeli komuś nowe, jedyne słuszne inskrypcje się nie podobają/przeszkadzają, ma możliwość ich pozbycia się dzięki modyfikacji usera KawaGreen. I to w dwóch wersjach :)

Wersja nr.1 – usuwa napisy ze stalinem z gry:

axwr

Do pobrania tutaj.

Wersja nr.2 – dla ekstremistycznych łowców stalina:

Ta wersja zamienia napisy niezgody w wieeelkie oczoyebne prostokąty, które trudno przegapić, co znacznie ułatwi wielu randomowym Hitmanom wykonać swoją „robotę”.

epcq

Do pobrania tutaj.

Instalacja jest banalna, wystarczy rozpakować archiwum do  …\res_mods\0.8.8
Osobiście sam nie używam tego moda, gdyż mi te napisy niezbyt przeszkadzają w egzystencji, ponadto IMO wyglądają paskudnie. No ale jak kto woli :)

24 Odpowiedzi do “8.8 – usuwamy dziedzictwo wujka Soso z gry

      1. Akurat tak się składa, że skończyłem studia :P gimba to ja nie wiem co to jest .. natomiast wiem co to jest gimnazjum. a jak kiedyś spotkam januszka w moim teamie z czerwonym kwadratem na wierzy, to żeby mnie nawet na naprawę nie było stać, złotą pestkę załaduje prosto w poślady ;P żal mi ludzi którzy biorą sobie takie nicki …

      1. Mnie dupa nie boli z tego powodu, jak chcesz to nie graj a nie będziecie płakać z tego powodu czy nawet próbować po sądach ciągnąć. Marność nad marnościami i nie pozdraMnie dupa nie boli z tego powodu, jak chcesz to nie graj a nie będziecie płakać z tego powodu czy nawet próbować po sądach ciągnąć. Marność nad marnościami i nie pozdraMnie dupa nie boli z tego powodu, jak chcesz to nie graj a nie będziecie płakać z tego powodu czy nawet próbować po sądach ciągnąć. Marność nad marnościami i nie pozdraMnie dupa nie boli z tego powodu, jak chcesz to nie graj a nie będziecie płakać z tego powodu czy nawet próbować po sądach ciągnąć. Marność nad marnościami i nie pozdrawiam

  1. Każdy kto strzela do członków swojej drużyny to debil. I co debile? Potrzebujecie napisu „za Stalina”, żeby usprawiedliwiać swój debilizm? Te pierdolone napisy są tak małe, że trudno je wogóle przeczytać. A poza tym dobrze wiem, że ruskiego języka nie znacie (zdecydowana większość). Ale jednak skoro te małe białe napisiki w obcym języku tak was rażą to sobie je zlikwidujcie. Ale nie… Wy musicie te obrzydliwe napisy widzieć jako czerwony prostokąt do którego będziecie strzelać. I strzelajcie, ALE KURWA NIE DO TYCH CO SĄ W WASZEJ DRUŻYNIE. Wielki Czerwony Prostokąt to jakiś znienawidzony symbol przez was? Ciekawe co on symbolizuje… Żałosne. A debile nie zauważyły, że na chińskich czołgach można namalować napis „Śmierć imperialistom”. A wg ówczesnych komunistów imperializm to był każdy niekomunistyczny system. Obecny polski „kapitalizm” się do tego zalicza. To do chinoli w swojej drużynie też strzelajcie, bo wam śmierci w grze komputerowej życzą. Żałosna gimnazjalna krucjata antykomunistyczna.

  2. dzisaj już pięciu polish n00b’ów skasowałem, co trzecią bitwe znalazł sie jakis zjeb co napierdzielał w moje ISU 152 ruski wóz to musi mieć ZA STALINA… Może 24h bana nauczy tych debili ze nie warto strzelać…. Zobacze ilu jeszcze dzisaj wyśle na odpoczynek od wot… Kupuje reszcie za stalina i do boju.. FREE 24h BAN zapraszam do ubiciia mnie……..

  3. Rozumiem iż osoby deklarujące zamiar strzelania do graczy używających napisów zamiast grać będą sobie stali i sprawdzali kto takie napisy posiada? Mam gdzieś czy gracz A posiada napis ” Za Stalina, Za Rodinu idt „. Loguję się żeby miło spędzić czas a nie dla jakiejś krucjaty. Nawet jeżeli ktoś będzie miał taki napis to strzelał do niego nie będę.

Dodaj komentarz