Wot: Blitz – zawartość z GuP

Tak jak pisaliśmy wcześniej TUTAJ i TUTAJ, w mobilnej wersji czołgów od WG pojawi się kilka motywów z anime o czołgach. Pierwszy event wystartuje już 14 stycznia – dzień po wydaniu aktualizacji 2.5.

Dowódcy!
Tym z Was, którzy oglądali anime, tytuł „Girls und Panzer” jest prawdopodobnie dobrze znany. Nawet jeśli nie przepadacie za tym rodzajem animacji, z tytułu łatwo można wywnioskować, że chodzi o dziewczyny i czołgi, a to wspaniałe połączenie. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym serialu i naszym specjalnym wydarzeniu, czytajcie dalej!

Więcej o „Girls und Panzer”

Serial wystartował w 2012 roku i szybko zdobył rzesze fanów na całym świecie. Opowiada historię grupy dziewcząt z żeńskiego liceum Ōarai, które starają się pomóc swojej szkole przezwyciężyć problemy finansowe. Robią to, rywalizując z reprezentantkami innych szkół w sporcie nazywanym Sensha-do (co oznacza „drogę czołgu”), i będącym tradycyjną sztuką walki czołgami.

Wydarzenie!

Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, wydarzenie związane z „Girls und Panzer” było dotychczas dostępne tylko w regionie azjatyckim. Cóż, nadeszła pora, by to zmienić! Wydarzenie rozpocznie się na serwerze europejskim 14 stycznia, dzień po wprowadzeniu wersji 2.5, i przyjmie formę misji bojowej. Warunki zadania są pilnie strzeżone przez dziewczyny i zostaną ogłoszone niebawem. Udało nam się jednak podejrzeć nagrodę.

Czołg, który właśnie obejrzeliście, to unikalny Panzer IV Anko Special, czołg premium V poziomu.

Co w nim takiego specjalnego? Wygląda oryginalnie, a poza tym jest o pierwszy raz w historii World of Tanks Blitz, gdy pojazd posiada oryginalny głosy załogi z serialu anime!
Mamy nadzieję, że jesteście nakręceni tak jak my! Bądźcie czujni – szczegóły podamy już wkrótce!

źródło: portal Blitz

Jedna odpowiedź dla “Wot: Blitz – zawartość z GuP”

Dodaj komentarz