WoT: Blitz – Type 59 + sowieckie SPG

Być może jednak Type 59 powróci do sklepu premium, ale tylko w Blitzu :)

Tak więc po ściągnięciu najnowszego patcha 2.2 (~78MB) pojawił się folder z nacją chińską, jak i pliki sowieckich dział samobieżnych.

UEA7mSf7ebQ

L-EdJyQvl8U

15 Odpowiedzi do “WoT: Blitz – Type 59 + sowieckie SPG

   1. Zmian w obecnym Typku nie będzie na 100%, bo WG to nie na rękę (i z dalszej perspektywy również). Nic jednak nie szkodzi im jak stworzą drugiego Typka, o tej samej nazwie, tak samo wyglądającego, ale o poprawionych parametrach i losowaniach na X tiery. Na pierwszy rzut oka te same czołgi – w rzeczywistości inne.

    I możesz wtedy narzekać, robić shitstormy, ale w jakim celu? I pamiętaj, że nie jesteś posiadaczem tego czołgu. Ten czołg i wszystkie pozostałe w twoim garażu są wypożyczone i mogą w każdej chwili zniknąć. Dlatego pozdro dla wszystkich kolekcjonerów, którzy mają ogromną kolekcję czołgów premium nabytych za realną kasę. Czasem mnie to bawi i jest powodem do użalania się nad sobą – jak mogłem dać kasę na kupkę pikseli, których nie mogę dotknąć, poczuć smaku materiału z którego są wykonane, czy specyficzny zapach, który każdy produkt ma (lub nie). Może jestem za stary i nie do końca zrozumiałem idei cyfrowego świata (i przez to dałem się w to złapać). Możliwe.

    1. Niestety nie znajo. Stary Type był świetny. O wiele lepiej jeździł, częściej trafiał, itd. Szczerze mówiąc… Wolałbym starego Typa bez preferencyjnego MM. Wtedy sprawiał więcej przyjemności niż teraz. Teraz już pozostał jego cień, który jednak ciągle ma swoje momenty.

     @edit
     Tak się prezentowało działo starego Typa:
     http://i53.tinypic.com/10qw94p.jpg

     Celność 0,34 vs obecne 0,38…

Dodaj komentarz