WoT: Blitz – patch 4.6, RNG penetracji obniżone do 15%

Krótkie info: WoT: Blitz obniża losowość penetracji do 15% (normalna wartość to 25%), inaczej mówiąc możemy to także interpretować jako buff penetracji.
Mobilna odsłona czołgów to swoisty poligon doświadczalny WG, z dotychczasowych różnic pomiędzy wersją PCtową możemy wyróżnić m.in.: brak dział SPG, 7 minutowe bitwy 7 vs 7, mniejsze mapy, MM +/-1 i niższy DMG pocisków premium.

Pożądana przeze mnie wartość RNG to:

  • 15% (52% - 157)
  • 0% (35% - 107)
  • 25% (13% - 39)

głosujących: 303

Loading ... Loading ...

6 Odpowiedzi do “WoT: Blitz – patch 4.6, RNG penetracji obniżone do 15%

  1. Ponieważ w Blitz nie ma tyle osób grających jak na wot pc dlatego w blitz jest MM +/-1 i rng 15% , czemu tego nie zrobią na pc ? bo po co bo tak jest fajnie , bo tak jest ciekawej tak jakoś to powiedzieli, dla mnie brak argumentów , ale skoro ludziom to odpowiada że są gorzej taktowani to jak najbardziej niech wydają na paczuszki i nawet po 2k czemu nie , mi się to nie podoba i nie wydaje.na 99,9% nigdy nie będzie tak samo w wocie tak jak w blitz , prosta odpowiedź czemu , według mnie blitz ma mało graczy i trzeba ich zachęcać do grania w blitza , w wot pc ? nie trzeba ;) w ch… graczy i kur znoszących złote jaja nie trzeba się starać i tyle na temat.

Dodaj komentarz