WoT: Blitz – mapa Zaginiona Świątynia

Unikatowa lokacja w patchu 2.4 zostanie znacząco poprawiona graficznie.
Oprócz szaty wizualnej przy okazji wprowadzono kilka poprawek. Suwaczek w prawo – stara wersja.

 

 

Co zostało zmienione na mapie Zaginiona świątynia? Czy deweloperzy wprowadzili strategiczne obszary dla różnych typów pojazdów?
Podczas przeprojektowania mapy wzięliśmy pod uwagę zmiany wprowadzone w innych mapach. Zmodyfikowaliśmy tę mapę, by podzielić ją na strategiczne obszary dla różnych typów pojazdów. Problemem poprzedniej wersji Zaginionej świątyni był ubogi wachlarz możliwości: albo ruszałeś na centralny plac lub ukrywając się w górach nad rzeką, próbowałeś strzelać do przeciwników w mieście, samemu pozostając nieuchwytnym. Na tej mapie często zdarzały się remisy, tak samo jak parcie w stronę gór i krzaków w celu znalezienia ostatniego przeciwnika, który przetrwał. Najpierw zmodyfikowaliśmy miasto i świątynię: wprowadziliśmy jasno oznaczone bloki w mieście, podczas gdy kształt rynku pozostał taki sam. Tak jak poprzednio, jeśli jesteś szybki i odważny możesz wspinać się po schodach i grać na nerwach przeciwnikom, eksponując jedynie dobrze opancerzone części wieży lub wału, podczas gdy sojusznicy organizują nalot ze skrzydła podążając wzdłuż nowego bloku domów. Zmieniliśmy teren nad rzeką i dodaliśmy kilka mostów, by wznieść styl gry szybkimi pojazdami na nowy poziom: od teraz będą mogli nie tylko krążyć wokół przeciwników, lecz również skoczyć na nich z góry.

Czy dodacie efekty pogodowe na tej mapie?
Wraz z nową paletą kolorów, zmodyfikowaliśmy strategiczne obszary: lokacja stała się jaśniejsza i bardziej słoneczna, wraz z błyszczącymi dachami domów i promieniami słońca odbijającymi się w rzece, tworząc piękny krajobraz. Mapa stała się słoneczna, lecz mgła nadal utrzymuje się nad rzeką. Nie przewidujemy opadów. Artyści zrobili kawał dobrej roboty! Poczekaj chwilę, a ujrzysz ją na własne oczy.

Czy naprawiliście błąd z wolnymi czołgami tonącymi w rzece?
Na poprzedniej wersji mapy wielu graczy uważało rzekę za przeszkodę nie do pokonania, a miękki teren wymuszał na wolnych pojazdach odwrót w stronę miasta. Teraz dno rzeki i nawierzchnia stały się solidne, co będzie z pewnością mieć pozytywny wpływ na dynamikę bitwy.

Co miesiąc pojawiają się coraz mocniejsze urządzenia z iOS i Androidem. Czy wprowadzicie tekstury HD lub nowe modele dla tego typu urządzeń?
Poziom detali mapy został znacząco podniesiony: dodaliśmy więcej obiektów, tekstury stały się bardziej przejrzyste. Właściciele mocnych urządzeń będą zachwyceni widokiem kolorowych dekoracji w mieście, niedostępnych dla słabszych urządzeń.:


źródło: rosyjski portal Blitz

2 Odpowiedzi do “WoT: Blitz – mapa Zaginiona Świątynia

Dodaj komentarz