WoT: Blitz – mapa na Halloween

Noc, trupy, nietoperze, latające wiedźmy, płonące świece i spadki FPS.

KPop-Vs031Y

0XF6BtFEZrQ

Fn0Jku6Ts6M

-7tJUAhUjXI

LzwniEAkjqQ

PDXDO20kiCA

SHwZMwdQhPs

XxNoLqqHDAU

WVIhmqGrhmQ

Rockfield Spooky 1

BONUS:
Aby zyskać 2 bezpłatne dni dostępu do konta premium, musicie rozegrać przynajmniej jedną bitwę między godziną 12:00 w sobotę, 10 października, a godziną 12:00 w niedzielę, 11 października. Po zakończeniu tej bitwy rozpocznie się dwudniowy okres dostępu do konta premium!

11 Odpowiedzi do “WoT: Blitz – mapa na Halloween

   1. a co powiesz o święcie dziadów, o choince, o topieniu marzanny, co tam jeszcze było, wspominać, że prawdopodobnie jezus urodził się w okolicach kwietnia, a nie grudnia, a o czyśćcu pierwsze wzmianki pojawiają się na koniec VI wieku (coś koło 590 roku), coś wspominałeś o diabelskich świętach?

    1. A co powiesz na to, że takie dziecko jak ty broni tego święta z powodu cukierków i nie słucha ludzi kościoła bo jest “obrażony” na boga jak hallack?
     Rzygać mi się chce na ludzi, którzy wstydzą się swojej Religi tylko po to, aby być “pro”.

     Koniec, ostatni repost.

    2. “-Dlaczego uważasz,że Bóg jest zły?
     -Już to pytanie kiedyś padł, bym nawijaj i nawijał a troche czasu by to zajęło, więc ci nie odpowiem.”
     Jezeli się nie mylę, to w którymś Q&A tak było, wiec taką teorie mam.
     Sprawdź

  1. Kolego RollnY97, powtórzę jeszcze raz: w Halloween nie ma NIC diabelskiego! Cukierki, dynie, maskarady to tylko zabawy dla dzieci. Mroczna otoczka siłą rzeczy (czytaj komercjalizacji) jest zepchnięta na dalszy plan – zresztą ja akurat lubię takie klimaty, ale każdy ma swój gust – jak boisz się opętania, nie ma sprawy :wink:
   Druga sprawa – kuroi47 naświetlił trochę sprawę przechwytywania “pogańskich” tradycji – sprawdź pochodzenie jaj wielkanocnych, dzielenia się opłatkiem, itd. Obczaj sobie wygląd posągu Izydy z dzieciątkiem – Horusem, zasady najstarszego monoteizmu świata (wujek Google – “zaratusztrianizm”), poczytaj o święcie Sol Invictus vel… Boże Narodzenie – jest tego od groma. Nie jestem religioznawcą, aczkolwiek co nieco czytam i co nieco wiem :wink:
   P.S. Nie dyskredytuje to w żaden sposób religii, ale atakując Halloween za niszczenie “naszej” tradycji pamiętaj, kto pierwszy wykorzeniał “niepoprawne” święta :wink:

   1. slawi, może to “święto” nie jest diabelskie ale to jest typowo zachodnie święto, a powiem szczerze wcale nie jest to ani fajne ani mądre, wręcz głupie i bezsensowne. Z roku na rok widać częściej, że niektórzy zaczynają się w to bawić, ale jest to zwykłe zgapianie od zachodu jakiegoś głupiego “święta”. Według mnie nasza polska tradycja i polskie święta są dużo bardziej atrakcyjne i ciekawe, nawet te związane z religią katolicką. Chcecie cudze święta sobie wprowadzać to wprowadzajcie ale z jednym zapytaniem: chcecie być tacy jak Dżamerykanie?

    1. @up Zgadzam się prawie ze wszystkim. Trochę źle mnie zrozumieliście, bo nigdzie nie napisałem, że lubię czy popieram Halloween. Amerykanie wypromowali to święto i robią z niego ogólnoświatowy cyrk, co mnie także irytuje. Mój post dotyczył natomiast hipokryzji. Przez wieki wykorzeniano dawne tradycje w imię czystości wiary, te które się oparły konwertowano – by dziś surowo zabraniać nowych. Hamburgerowego święta nie bronię, ale nie podoba mi się walka z nim przy pomocy obrażania, inwektyw, plucia jadem, straszenia diabłem, piekłem itp. Nie każdy wierzy w szatana (Bóg to insza inszość) – to raz, a napędzanie fobii przed opętaniem do niczego dobrego nie doprowadzi – dwa. Powiem więcej – prowadzenie krucjaty w imię “czystości” religii przynosi skutek przeciwny do zamierzonego. Zresztą sam często padam jej ofiarą, bo przecież słucham “satanistycznej” muzyki metalowej – ch*j, że połowa zespołów ma w składzie praktykujących chrześcijan – ważne, że skrót AC/DC na pewno znaczy AntiChrist/DeadChrist :evil:

Dodaj komentarz