WoT: Blitz – Halloween

Pojawiły się zdjęcia czołgu Frankenstein z Blitz, a przynajmniej tak najprawdopodobniej będzie nazwany.

Jego tier (na RU podejrzewają, że VII) i parametry nie są jeszcze znane, ale podobno styl gry ma przypominać T29 (w sumie możliwe jeżeli ma mieć nieprzebijalną wieżę z garnkiem, który trudno trafić) i mieć lepszy pancerz kadłuba.

Nie wiadomo też jak będzie można go zdobyć, ale możliwości są następujące:
– nagroda za misję
– specjalna misja z okazji wydarzenia (Halloween bo co innego? Według mnie najbardziej prawdopodobne)
– po prostu będzie w sprzedaży tak jak Fury (bardziej możliwe niż to wyżej)


15 Odpowiedzi do “WoT: Blitz – Halloween

    1. Jeśli już to celtyckie. Ech, nie rozumiem całego zamieszania wokół Halloween, że niby szatańskie czy coś… Hamburgery, jak hamburgery, ze wszystkiego zrobią ogólnoświatowy cyrk – dynie, cukierki itp. Aczkolwiek nie widzę w tym nic diabelskiego. Sam byłem na imprezie rok temu i poza obsesją na punkcie ISU-152 żadnych obajwów opętania u siebie nie stwierdziłem :grin: Podobne święta na przełomie października i listopada obchodzono od niepamiętnych czasów w różnych częściach świata – chociażby nasze Dziady. Wszystkich Świętych i Zaduszki niejako przechwyciły te wszystkie tradycje i zlały je w jedną. Więcej pisał nie będę, nie mam nastroju na wykład :wink:

      1. chodzi o to, że nasze tradycje zapominamy, uważamy za przeżytek i udajemy, że nie wiemy o co chodzi, a wszystko co z zachodu idzie od razu przyswajamy jakbyśmy to znali od dziecka i to jest chyba główny powód mojej nienawiści do Halloween, nie wiem jak u innych

Dodaj komentarz