WoT: Blitz – sezon treningowy + Rudy 102

Oficjalne podsumowanie patcha 2.9 (dodatkowe informacje dostępne TUTAJ) oraz zapowiedź dodania 20 maja – Rudego 102!

Aktualizacja 2.9 do World of Tanks Blitz jest nakierowana mocno na spełnienie oczekiwań graczy. Przede wszystkim zostały dodane pokoje treningowe. Usprawniono wydatnie mechanizm dobierania graczy do walki, a ponad 30 czołgów doczekało się usprawnień w charakterystyce bojowej. Dodatkowo, dwie unikatowe jednostki wejdą do gry – inspirowany kulturą science fiction “Schmalturm Starchaser” oraz „Rudy 102” znany z serialu „Czterej pancerni i pies”!

Pokoje treningowe były bardzo oczekiwane przez społeczność. Wreszcie można na spokojnie szlifować soje umiejętności, poznać mapy czy opracowywać taktykę ze znajomymi. Usprawnienia w dobieraniu graczy do bitew (losowanie teraz odbywa się w zakresie +1 i -1 poziomu w stosunku do czołgu gracza) sprawiają, że rozgrywka w World of Tanks Blitz kładzie jeszcze większy nacisk na umiejętności.

Do gry dotarł wyjątkowy czołg premium wyprodukowany „dawno, dawno temu, w odległej galaktyce…”Pz.Kpfw. IV Schmalturm. Jego wyjątkowe działo z doskonałą celnością spodoba się graczom-snajperom. Nie wspominając dodatkowo o jego unikatowym wyglądzie. Natomiast 20 maja do World of Tanks Blitz zawita również rodzimy „Rudy 102”. Ten wyjątkowy czołg premium VII poziomu będzie charakteryzował się świetną szybkostrzelnością oraz cechami charakterystycznymi, które z miejsca rozpoznają wszyscy fani serialu „Czterej pancerni i pies”.

WoTB Artwork 2.9UpdateRudy

WoTB Artwork 2.9UpdateSchmalturmStarchaser

GIF Starchasera: LINK

Jedna odpowiedź dla “WoT: Blitz – sezon treningowy + Rudy 102”

Dodaj komentarz