WoT: Blitz 2.9 – rebalans mapy i specjalne kamuflaże

Zmiany na mapie “Czarne złoto” i unikalne dla poszczególnych czołgów malowania.
Suwaczek w lewo – nowa wersja mapy.

Główne modyfikacje:
– Odpowiedni podział sił (czołgi średnie skierowane na pola, ciężkie – do miasta) powinien być korzystniejszy dla drużyn.
– Pozostawanie w bazie niszczycielami czołgów ma być mniej skuteczne w porównaniu do udziału w natarciu sił sojuszniczych i do ich wspierania.
– Kontrola nad miastem będzie istotnym bonusem dla drużyny.
– Nowo dodane drogi sprawią, że rozgrywka czołgami średnimi będzie przyjemniejsza.
– Teren pod „trójnogiem” (lewy górny róg mapy) został obniżony.

Screeny znajdują się w spoilerze:

KLIK

Począwszy od wersji 2.9, będziemy kontynuować rozwój systemu kamuflażu. W tej aktualizacji zmiany wpłyną na pojazdy premium z własnym kamuflażem. Poniżej więcej szczegółów.

Specjalny kamuflaż

W wersji 2.9 wprowadzony zostanie nowy typ kamuflażu – kamuflaż specjalny. Kamuflaż specjalny to wyjątkowy motyw kolorystyczny stosowany tylko do jednego modelu pojazdu. Tak jak kamuflaż uniwersalny, specjalny może zostaćzainstalowany w dowolnym miejscu na kamuflaż przeznaczony do map zimowych, letnich i pustynnych.

Specjalny kamuflaż będzie dostępny dla następujących pojazdów:

Ponieważ te czołgi były do kupienia przed wprowadzeniem tego typu kamuflażu, gracze, którzy je posiadają, otrzymają możliwość darmowego autouzupełniania kamuflażu specjalnego dla tych pojazdów po każdej bitwie.

Wyróżniającą się cechą kamuflażu specjalnego, poza jego fantastycznym wyglądem, jest możliwość tymczasowego usunięcia go i przemalowania czołgu zgodnie z jego standardowym, historycznym wzorem. W takim wypadku nazwa czołgu również ulegnie zmianie na standardową:

  • Z kamuflażem specjalnym: Type 62 Dragon
  • Bez kamuflażu lub z kamuflażem standardowym: Type 62

W przyszłości kamuflaż specjalny będzie posiadał standardową cenę w kredytach za autouzupełnianie, zależną od poziomu pojazdu, dla wszystkich pojazdów z wyjątkiem wyżej wymienionych.

Wprowadzenie kamuflażu specjalnego pozwala nam utrzymać mniej więcej ten sam rozmiar klienta gry, a jednocześnie urozmaica rozgrywkę Waszymi ulubionymi pojazdami premium.

Pojazdy specjalne

Wraz z kamuflażami specjalnymi mamy również kilka pojazdów o niezwykłym wyglądzie zewnętrznym, który nie może zostać zmieniony – pojazdy specjalne. Ważne jest zrozumienie różnicy między kamuflażem specjalnym i pojazdem specjalnym. Specjalne pojazdy zostały stworzone jako odrębne modele z zainstalowanym „stałym” kamuflażem.

Wszystkie obecnie dostępne w grze pojazdy specjalne wymieniamy poniżej.

Czołg specjalny nie może zmienić swojego kamuflażu, lecz i tak już wygląda świetnie, a jego niestandardowy kamuflaż daje mu stały bonus do ukrycia i nie wymaga żadnych kredytów za autouzupełnianie.

W maju wprowadzimy nowe pojazdy premium: jeden z nich będzie miał kamuflaż specjalny, a drugi będzie czołgiem specjalnym. Bądźcie czujni!

źródło: portal Blitz

Jedna odpowiedź dla “WoT: Blitz 2.9 – rebalans mapy i specjalne kamuflaże”

  1. Kuźwa…
    Czemu gra która śmiga bez zacięć na tablecie za 339 zł wygląda miejscami lepiej niż jej wersja na PC…

    Kiedy będzie WoT 2.0 ze wsparciem 64-bit, wielu rdzeni, efektywnie korzystająca z pamięci i karty graf. z efektami pogodowymi itp.???

Dodaj komentarz