WoT Blitz: Filmowa „FURIA”

M4A3E8 Fury dostępny w sklepie.

Filmowa „FURIA”

Fury adaptation 2048x1536

W sklepie dostępny jest zestaw zawierający czołg VI tieru – M4A3E8 Fury wraz z kontem premium, wyposażeniem i doładowaniami. Zestaw jest wyceniany na 39,99 zł i jest to całkiem przyzwoita cena, szczególnie dla kolekcjonerów lub nowych graczy.

Statystyki szczegółowe – Fury.

Pojazd charakteryzuje się jedną z najwyższych wartości DPM wśród czołgów średnich VI tieru. W połączeniu ze świetną depresją działa (-12 stopni), przyzwoitym pancerzem wieży oraz kadłuba, możemy siać postrach wśród przeciwników (tieru V i VI).  Minusem „FURII” jest penetracja wynosząca tylko 128/177/20. Niestety w walce ze sporą częścią VII-tierowych pojazdów, będziemy zmuszeni używać amunicji „goldowej”.

Ocena EKSITA

  • M4A3E8 Fury – 6.5/10

obraz 2023-09-19 213158454

Historia filmowej „FURII”

Kwiecień 1945 roku. Po sforsowaniu Renu zwycięskie alianckie armie maszerują w kierunku Berlina. W Niemczech narasta jednak fanatyczny opór kierowany przez wierne wodzowi oddziały SS. Powołane zostaje także pospolite ruszenie, w skład którego nierzadko wchodzą również kobiety i dzieci. Amerykańskie oddziały pancerne ponoszą duże straty. Jednym z czołgów 2. Dywizji Pancernej, nazywanym pieszczotliwie „Furią”, dowodzi sierżant Don Collier (Brad Pitt). Do jego załogi dołącza Norman Ellison (Logan Lerman) przebywający w armii od zaledwie ośmiu tygodni. Niewinny, nieskażony jeszcze brutalnością wojny młodzieniec dopasowuje się do zaprawionych w bojach weteranów, takich jak Boyd Swan (Shia LaBeouf), Grady Travis (Jon Bernthal) i Trini Garcia (Michael Peña). Niebawem pluton czołgów, do którego przynależy „Furia”, otrzymuje niebezpieczne zadanie.

+3 zdjęcia

ź: filmweb

 

5 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze