WoT: Blitz – event futbolowy, FCM 50t i niemieckie TD

Mobilna wersja czołgów nie odpuszcza Euro 2016 – dużo unikalnych kamuflaży, oraz misje personalne. Do tego nowy czołg premium, jak i nowa gałąź do expienia.

Jeżeli przez ostatnie kilka miesięcy nie chowaliście się z dala od cywilizacji, z pewnością wiecie, że wkrótce piłka nożna stanie się częstszym niż zwykle tematem dyskusji. Z tej okazji postanowiliśmy urozmaicić nieco misje bojowe i nadać im futbolowy charakter.
Dodaliśmy szereg misji o tematyce futbolowej, więc dobrze rozegrajcie piłkę na boisku!
Główna nagroda to specjalny kamuflaż związany z tym wydarzeniem – Olé, Olé, Olé! Będzie on dostępny dopiero po wypełnieniu jednej z misji w ramach wydarzenia.
Jeżeli zmagacie się z którąś z naszych podstępnych misji, możecie ją zawsze pominąć – w końcu nic nie powinno powstrzymywać Was na drodze do specjalnego kamuflażu Olé, Olé, Olé!
Nie panikujcie, jeżeli ukończycie misję pojazdem, który już posiada specjalny kamuflaż, za swoje starania otrzymacie 20 000, więc nie skończycie z pustymi rękami!

Misje będą dostępne od 18:00 w środę, 8 czerwca, do 18:00 w piątek, 24 czerwca.

Najwyższy czas założyć koszulki ulubionych zespołów i cieszyć się z mistrzostw! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę, abyście również w grze mogli pokazać, jak wielkimi fanami futbolu jesteście! Zamontujcie specjalne piłkarskie kamuflaże na jednym (lub wszystkich) z następujących czołgów: VK 36.01 (H), KV-1S oraz Cromwell. Niech zacznie się piłkarska gorączka na polach bitew!

Legendarne kamuflaże futbolowe będą dostępne przez cały czas obowiązywania wersji 2.10.

Zwycięska maszyna – legendarny kamuflaż dla czołgu VK 36.01 (H). Cena: 650 gold

Dziki niedźwiedź – legendarny kamuflaż dla czołgu KV-1S. Cena: 650

Drapieżny lew – legendarny kamuflaż dla czołgu Cromwell. Cena: 650

Więcej o specjalnych kamuflażach, FCM 50t (który również posiada specjalne kamuflaże z okazji Euro 2016), oraz nowej linii TD dowiecie się w poniższym filmiku (są angielskie napisy):


źródło: RU/EU portal Blitz

Dodaj komentarz