Armored Warfare: ulepszenia graficzne w wersji 0.31

Wraz z niedawno zapowiedzianym przebudowaniem interfejsu bitwy wprowadzimy również znaczne zmiany graficzne. Od aktualizacji 0.31 czołgi będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Na ulepszenia wizualne będą składać się 3 czynniki:

  • nowa jakość modeli wizualnych,
  • ulepszenia w modelach wizualnych wszystkich pojazdów,
  • dynamiczny system zabrudzeń.

Przyjrzyjmy im się. Na początek kilka słów o zmianach ogólnie.

 

Nowa jakość modeli wizualnych

Jak pewnie zauważyliście we wcześniejszych zapowiedziach tego sezonu – modele pojazdów wprowadzone w aktualizacji 0.31 wyglądają znacząco lepiej niż wcześniejsze modele. Od czasów uruchomienia całego systemów sezonów stale ulepszamy grafikę nowych pojazdów, aż do momentu kiedy jesteśmy zadowoleni z wyniku finalnego. Spójrzcie:

scr1Wieloboki, tekstury w wysokiej rozdzielczości, lepsze cieniowanie – tak właśnie wyglądają nowoczesne projekty graficzne i z radością przekazujemy Wam, że właśnie tak będą wyglądać wszystkie nowe pojazdy, które będziemy wprowadzać do gry.

scr2

scr3Pozostaje kwestia starych modeli, które też będziemy chcieli podrasować (zwłaszcza te najgorsze). Tam, mamy na myśli niesławnego T-72B, którego bardzo chcemy odpicować w tym sezonie (wraz ze wszystkimi pojazdami, które są na nim oparte, np. polski czołg podstawowy T-72M2 Wilk).

scr4

scr5

scr6Niedawno na Discordzie zrobiliśmy ankietę odnośnie do tego, który pojazd mamy podrasować najpierw. O modelu T-80U wspominaliście wielokrotnie; znaleźliśmy również kilka pomniejszych problemów z serią Abrams, Leopardami oraz kilka innych kwestii. Wszystkie te usterki naprawimy w przyszłości.

Wróćmy do sezonu Spirithaven…

 

Ulepszenia w modelach wizualnych wszystkich pojazdów

W tym sezonie poza wprowadzeniem nowych modeli i usunięciem błędów ulepszamy również wygląd wszystkich modeli. W żołnierskich słowach: bez utraty płynności zoptymalizowaliśmy działanie naszego algorytmu renderującego, zwiększając szczegółowość i jakość obrazów przy większych odległościach. Ulepszyliśmy również metody renderowania powierzchni pojazdów (obliczanie połysków metalicznych i tekstur), aby modele wyglądały jak najbardziej realistycznie.

scr7

scr8

scr9

scr10

Chcieliśmy, aby pojazdy nie tylko bardziej przypominały rzeczywiste maszyny, ale i bardziej wyglądały na zniszczone. Z waszych opinii wiemy, że niektóre modele wyglądały „plastikowo”; od wersji 0.31 nie będziecie już mieć tego wrażenia.

Rzućmy okiem na porównania:

scr12

scr11

No i na koniec:

Dynamiczny system zabrudzeń

W wersji 0.31 wprowadzimy wizualny system progresywnego brudzenia się pojazdów poruszających się w trudnym terenie, a śnieg, piasek, błoto będą przywierać do modeli, które będą wyglądać znacznie bardziej realistycznie. No przecież pojazd nie może być czyściutki po ciężkiej bitwie. Obejrzyjcie ten film:

Bez obaw – ten system nie będzie obniżał płynności gry.

Mamy nadzieję, że spodobają Wam się wszystkie usprawnienia i że czekacie na sezon Spirithaven. Aktualizacja 0.31 zostanie zaprezentowana na publicznym serwerze testowym w najbliższym czasie.

Do zobaczenia na polu bitwy!

ź: AW

11 Odpowiedzi do “Armored Warfare: ulepszenia graficzne w wersji 0.31

  1. Mimo, że nie gram w AW od dawna, to jednak cieszę się, że coś nadal robią z tą grą.
    Szkoda, że wyrobiła sobie taką opinię, jaką ma. Teraz to odstrasza nowych graczy.

    1. opinię? no tak, bo zejście kompletnie z torów z obsidianem, na robienie pożal się boże klona WoTa z nowymi czołgami i co 2 tygodnie sprzedawanie lootboxów na 10 tier premium PO RAZ OSTATNI to tylko opinia. Ta gra to ściek, grać się da ale to czym jest i jak jest zarządzana robi z niej ściek. A szkoda bo pewnie w wocie nigdy nie doczekamy się nowych konstrukcji które są o wiele ciekawsze niż kolejne klony ze srajtaśmy 🙂

      1. Taki sam płacz jak u wotoskich dzieci, każą ci kupować te skrzynki? Z tego co wiem to nie. Ważne że inni kupują zapełniając im portfele żeby reszta mogła grać. Mówisz że jest ściekiem, ale nie napisałeś dokładnie dlaczego. Ta opinia jest nic nie warta. Równie dobrze mogę o WoT powiedzieć że też jest ściekiem bo charakterystyka pojazdów premium, Match Making, brak banów dla botów. Amunicją lepszą tak naprawdę mogą grać bogatsi. Początkujący gracz prędko jej nie będzie używał i tak można wymieniać. Jeśli WG wprowadziło by tiery X+, to będzie płacz o premki Tier IX i X.

        1. Nigdzie nie napisałem że WoT nie ma wad 🙂 Super argumenty z dupy sobie wyciągasz 🙂 WoT dla odmiany nie robi z fajnych potencjalnych 10 czołgów premium które są w lootboxach, a nie czekaj, ich kawałki a nie one same nawet 😀 Na tym skończę bo poziom dyskusji jest za niski, żeby marnować więcej czasu. AW mogło być piękne, ale ruska mentalność wygrała, tak więc nie polecam, niechaj zdycha 🙂

        2. WOT to ściek bo arta bo gold bo rng kropka uciekłem do WT i AW elo benc

        3. Ale to że zarząd wielokrotnie pozwalał na robienie wałów z goldem to już nikt nie widzi, że ludzie potrafili sobie golda naru**** w dziesiątkach tysięcy a nawet 100k+ bo widziałem, że nikt z banem nie skończył. Nikt nie będzie płakał za pomidorami 🙂 , AW będzie tylko lepsze dzięki temu. Szkoda że z WoTa tak chętnie nie odchodzicie, bo premki i amunicję+ jestem jeszcze w stanie zaakceptować, ale poziom umysłowy części graczy obu serwerów pośle ten produkt na dno kiedyś

        4. No tak poziom graczy w AW to naprawdę inna liga 😀 Szczególnie jeśli dodamy wybitnych rosyjskich gopników 😀

    1. spoko 😀 niech będzie, chociaż sam wolę nowsze czołgi to z wszystkich tych gier jedynie w wota jeszcze da się grać, taka smutna prawda 🙂

      1. no własnie to samo moge napisać tylko że o WT ;/ zależy kto co lubi jeden lubi pokera drugi chowanego

        1. powiem ci szczerze ze mi się wt bardzo podoba z tego względu że są i stare i nowe konstrukcje, do tego lubię tą animację przy trafianiu, ale jednak nie mam tyle czasu i chęci na grind który jest tam wymagany, sprawdzam raz na rok i zazwyczaj jest tylko gorzej, więcej er, więcej drzewek a expienie dalej to samo.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.