Armored Warfare: flagi

W zapowiedzi Aktualizacji 0.28 wspomnieliśmy o funkcji, która nie ukazała się w chwili wydania tejże aktualizacji. Rozchodzi się o animowane flagi, które zostaną wprowadzone już wkrótce i dlatego chcemy teraz napisać o nich więcej.

scr1

Animowane dwie flagi zgodnie z oczekiwaniami powiewają na każdym pojeździe, który je wspiera (czyli prawie każdym). Są one duże i dobrze widoczne, dzięki czemu stanowią najbardziej charakterystyczną opcję tuningu, dostępną w Armored Warfare. Możecie już podziwiać poprzedniczkę tej funkcji w postaci czołgu podstawowego premium 7 poziomu Challenger 1 Fionn z dużą irlandzką flagą. Wprowadzana do gry opcja bazuje właśnie na niej (i zawiera kilka znacznych ulepszeń).

Należy pamiętać, że flagi są tylko wizualną funkcją – zamontowanie ich na pojeździe nie ułatwia jego wykrycia i nie ma wpływu na nic, co miało by związek z systemem wykrywania.

W przyszłości zamierzamy wprowadzić szereg flag państwowych dla wszystkich czołgów jednocześnie. Będzie je można kupić w grze za złoto. Można je będzie nabyć:

  • W oknie Tuningu
  • Poprzez wybranie przegródki na flagę
  • Wybranie konkretnej flagi
  • Kupienie jej i zamontowanie

W dalszej perspektywie chcemy też dodać darmowe flagi, na przykład w nagrodę za niektóre trudne osiągnięcia oraz flagi batalionów dla wszystkich członków batalionu.

ź: AW

0 0 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
BattlemoveR

Takie ficzery ? O___O Aż chyba zainstaluję, chociaż myślałem, że to już zdechło.

Turkina

@UP. Kiedyś mogłeś wyrazić opinię na forum. Ale ten ficzer także zamknęli ;]

Czolg E100

Nic dziwnego, takiego płaczu i lamentu nie było na żadnym innym forum AW co na polskim. Polskie pękało od atencjuszy. Wiele opinii było bardzo mocno przekolorowanych + cały czas wyrażali zdanie ci co od dawna nie grali i marzyli o tym by gra się rozpadła i żebyśmy my gracze stracili formę rozrywki. Nigdy nie zrozumiem tak żałosnego działania. A królem ich wszystkich był „Dzejro”. Kiedy forum zamknęli to zaklaskałem, bo pomysł był super, potem jeszcze Discorda, ale polskie społeczeństwo ma swój kanał na Discordzie gdzie na ludzie możemy rozmawiać, ale w granicach kultury i klasy bez nadużywania wulgaryzmów co najwyżej.

Turkina

@UP. Dla mnie lepszą formą komunikacji jest i będzie forum. Komunikatorów oczywiście używam, lecz nie można uczestniczyć w dyskusji nie będąc na kanale disco/TS3. Idąc dalej na forum można było znaleźć informację o jakimś aspekcie gry, na komunikatorze trzeba być obecnym przy dyskusji. Zamknięcie forum to krok w tył.

Czolg E100

Krok w tył jeśli społeczność jest ogarnięta ;]. A nie tak jak na forum AW

Quori

To był siedmiomilowy krok w przód. 🙂