Poradnik tym razem po polsku.
Przypominam, iż jutro 50TP prototyp powinien pojawić się w sprzedaży dla zwykłych śmiertelników.

50TP prototyp. Pierwszy ciężki czołg premium VIII poziomu, którego styl rozgrywki bardzo przypomina topowe polskie pojazdy.
Sprawdziliśmy, na co go stać i teraz dzielimy sie informacjami z Wami! Zapraszamy do obejrzenia filmu!

15 Responses to jak grać 50TP prototyp, cz.II

 1. Paweł Pilski pisze:

  Zaraz zlecą się trolle, Falathi i jego alt-konta by przekonywać, ze ten czołg jest wspaniały i że każdy topowy klan będzie z niego korzystać 😀
  Tymczasem są jeszcze fakty, jak zwykle, niestety…

 2. Harry_Hole pisze:

  Kupiłem 50TP pierwszego dnia przedsprzedaży i uważam go za czołg przyjemny w grze. Ma sporo wad i sporo zalet, słowem jest to czołg zbalansowany i wymagający nieco skila. Jeśli ktoś uważa, że czołg wymagający od operatora więcej niż Defender, tudzież Ob.257 jest czołgiem słabym, to raczej należy powiedzieć, że delikwent jest słabym graczem. Aby dolać oliwy do tego malkontenckiego ogniska, dodam, że Pudlem też gra mi się świetnie (mam go od roku) i też jest czołgiem wymagającym skila. Tak czy owak, bitki z wynikiem 1,8 – 2k dmg na Pudlu nie są rzadkością. (Wcześniej sporo grałem niemiecką VK 30.02)

  Kroplę dziegciu niech stanowi fakt, że przy moim ogólnym WR na poziomie 54% oraz około 48-49% na premkach VIII tieru, na 50TP mam permanentnie 65-70% WR przy niemal już stu nabitych bitwach. Świadczy to niestety o tym, że WG stosuje prymitywny marketing… albo, że 50TP jest czołgiem stworzonym idealnie do mojego stylu gry. Prawda pewnie wyjdzie na jaw za jakiś czas. Umiejętności i wyczucie czołgu będą stale rosnąć, jeśli WR zacznie drastycznie spadać by wyrównać do poziomu 48-49% będę wówczas wiedział, że miesiąc miodowy za wpłacone hajsiwo właśnie się skończył.

 3. Pio Kab pisze:

  Imponuje celnością… zastanawia mnie jedno to jest 8 tier, jak ma sobie poradzić z X mediami ruskimi np. ?
  Taki kit to tylko widzowie multiego łykają…

Dodaj komentarz