Kolejny gameplay z patcha 2.0.

Dodatkowo wrzucę gameplay z Ace Combat 7 z tegorocznych targów E3:

11 Responses to WoWp – patch 2.0: RB-17 oraz SNCAC NC 1070

 1. Natxd napisał(a):

  Po co oni to robią, jeśli wiadomo, że War Thunder i tak jest lepszy?

  • deValgo deValgo napisał(a):

   W mentalności ludów zachodniej Mongolii nie mieści się pojęcie zamknięcia czegoś z powodu małego zainteresowania produktem. W tej chwili na wieczorny event loguje się ok 2k graczy. Normalnie jest 1-1,5k. Aby coś zamknąć i nie czuć się winnym, zawsze można coś zepsuć, aby zainteresowanie spadło o 90%. Wtedy „z czystym sumieniem” wyłącza prąd. Przecież to gracze odeszli od komputerów… Nie ważne że prawie wszyscy testerzy w oby podejściach na CT nie mieli dobrego zdania o proponowanych zmianach. Może właśnie o to chodzi?

   • Svean napisał(a):

    Ja dopiero zacząłem grać w WoWp (tzn. kiedyś grałem ale tylko żeby szkolenia ukończyć i na tierze IV się skończyło, ale teraz wróciłem :)) więc niech tak od razu nie zamykają!

    WT też swego czasu próbowałem ale było trochę za trudne…

 2. deValgo deValgo napisał(a):

  Nowa klasa latawców, czyli bombowce to crap. Sterowane przez boty latają w kluczach po 5, na wysokości 2-2,5km. Nawet papierowe Japsy i Jaki potrafią śmigać wyżej. Klucz pedo-statpaderów w HF zmiecie te świerzynki w kilku atakach. To co jest dostępne dla ludzi to średnia zabawa, bo albo bombardujemy, co w sumie wychodzi całkiem dobrze, albo bawimy się w strzelca pokładowego, ale wtedy jesteśmy jak na widelcu. Samolot leci gdzieś tam i nie spełnia swojej podstawowej roli. W propozycjach było coś na wzór wydarzeń znanych z historii, czyli Bitwa o Wlk. Brytanię, czy naloty na Niemcy lub Japonię. Niestety, z niewiadomych powodów, nie można tego zrealizować, bo linie samolotów są niepełne. Brakuje takiej ikony jak Hurricane, He-111, bombowej wersja Do-17, Ju-87, Ju-88, czy ewenementu w lotnictwie Japsów czyli Ki-44, który był stworzony do zwalczania bombowców wysokościowych.
  Podobno nie chcą powielać pomysłów z WT, czyli np najnowszej linii lotnictwa włoskiego, ale akurat tego bardzo brakuje. WoWp to projekt prowadzony bez ładu i składu, bez end-game’u /CW istnieje na papierze/, z masą przeinaczeń /P-38 był na tyle zwrotny ze potrafił wykręcić niemieckie myśliwce, natomiast Fw-190 był bardzo grożny z powodu swojej szybkości, zwrotności i potężnego uzbrojenia. Tu, tak samo jak w traktorach, mamy linie główne z kilkoma potknięciami i „drogi przez mękę”. Ehhh, szkoda więcej pisać…

  • Svean napisał(a):

   No właśnie tak się trochę zawsze dziwiłem że nie zrobią czegoś a’la PvE w rodzaju Bitwy o Anglię, zwłaszcza że przy obecnej populacji połowa składów (a czasem więcej) to i tak są boty.
   A że przy okazji faktycznie brakuje ikon w rodzaju Hurricane (pod kątem graczy z pl i powiedzmy takiego Dywizjonu 303) czy nawet tych które walczyły na froncie wschodnim w rodzaju Dornierów czy Stukasów w wersji nurkującej (pod kątem graczy z serwera RU ale i jakiejśtam społeczności niemieckiej). Nie wiem – czy tak trudno je było zbalansować?

 3. Lexus czzl napisał(a):

  Model lotu jest tak odrealniony, że równie dobrze mogli by zamiast „samolotów” dać jakieś ufo, niemiecackie latające talerze ze strefy 11 albo helikoptery… -.-

Dodaj komentarz