WG chce „poprawić” komunikację pomiędzy graczami i przenosi się z oficjalnego forum na portale społecznościowe. Zlikwidowane zostaną m.in. fora społeczności polskiej, czeskiej, niemieckiej i hiszpańskiej.

Drodzy dowódcy,

Przez ostatnie 4 lata nasza gra się rozwijała i ewoluowała. Podobnie jak nasza społeczność. Ta ewolucja wywołała dyskusja na temat tego gdzie powinna odbywać się dyskusja z graczami.
W związku z tym my jako Wargaming EU musimy podjąć działania by tę komunikację i dyskusję poprawić.

Media społecznościowe są obecnie jednym z najważniejszych punktów dostarczania opinii graczy. Nowe i ekscytujące rozwiązania dostarczają też możliwości Xboxa i PS4.

Powoli więc będziemy odchodzić od dotychczasowej formy komunikowania się z wami przez forum i przeniesiemy się na platformy wymienione poniżej z dniem 26/10/2017.

Znajdziecie nas na:
– Facebook – Link
– Konto na PS4 – WG Dowodzacy
– Gruba Xbox – World of Tanks PL Oficjalny

– Twitter – Link

Dziękujemy za czas spędzony z nami na forum i do zobaczenia na polu bitwy!

Zespół ds. Community

ty Plum1973

11 Responses to WoT: PS4 & X – zamknięcie forum społeczności

 1. Moottley Moottley napisał(a):

  WG EU 😀 WG EU 😀 WG EU 😀

 2. hary76 napisał(a):

  Krótko za te lata z wami utracone.Za te dni bez pomocy itd…..Wotowskim slangiem.Spierda…………………….:) lajcie.

 3. MrOmen MrOmen napisał(a):

  Serio, ciekawe jaka logika stoi za wyłączeniem forum, naprawdę.

  • Tommy_Gun napisał(a):

   Żadna….

   (btw. jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze… jestem ciekaw ileż to WG na tym zaoszczędzi… na pewno grube miliony $ )

  • slawi napisał(a):

   Dla mnie to jest taki idiotyzm, że nie jestem w stanie tego sensownie skomentować. Jeśli zrobią ten sam numer z WoT PC, to już nie będzie strzał w kolano, tylko zwyczajne samobójstwo. Przecież forum zawiera setki sekcji, chcesz poszukać informacji/opinii o danym czołgu to wystarczy wpisać np. w google „is-3 zsrr”, nie musisz nic scrollować, mamy setki tematów, poradników, niekoniecznie o czołgach, dział dla moderów, klanów, starych i nowych graczy, jakieś ofttopy itd. Zresztą sami gracze identyfikują się nie po nazwisku, tylko po nickach. Jak pytam o poradę „jakie perki na 113”, to nie interesuje mnie czy doradza mi 15-letni Marcin Iksiński z Radomia czy 30-letni Piotr Kowalski z Torunia tylko czy gość ma doświadczenie w grze (co mogę w 2 sekundy sprawdzić na wot-life).
   Poza tym wystarczy popatrzeć co dzieje się na dedykowanych grupach na FB – spamowanie wynikami bitew pokroju „500 dmg i 3 fragi na 5 tierze”, jakieś kłótnie gimbusów o to który ma o 10 WN8 więcej, kpiny i szyderstwa z ludzi, którzy mają problemy techniczne, otwarte ankiety, screeny z dyskusji na czacie z 10-latkami itd. Forum trzyma jeszcze jakiś poziom. Grupy na FB to już skrajna patologia.

 4. hary76 napisał(a):

  „WG chce „poprawić” komunikację pomiędzy graczami…..”-czytając te puste slogany i słowa,nic tylko śpiewać kibicowską przyśpiewkę. SPierdala……..cie, SPierdala………cie.

  Ps.Dodam że wszystkich patałachów Z marketingu WG.EU by wyjeba……na zbity pysk.Plus oczywiście kapitana z podobno Paryż co prowadzi statek na mielizne.To co robi ta firma z tą grą to jest kpina i nie śmieszny żart.

 5. dox_pl Ares Lux napisał(a):

  zamknęli forum, czyli wstydzą się sami siebie? czyli koniec?
  Jak można tworzyć grę i nie mieć własnego forum?

  Patrząc na chamstwo klakierów i moderatorów forum wota, to dziwię się że ktokolwiek nowy zaczyna grać w czołgi.
  Podobne chamy na forum były na AW, jak tylko weszło… nawet zapytać się nie można było, a za byle negację gry banki. Od razu odinstalowałem, bo z bylęcą firmą nie chcę mieć nic wspólnego. Wot to kwestia przyzwyczajenia trzyma, za miodne lata 2011-2013.

 6. dox_pl Ares Lux napisał(a):

  Na forum wota klakier klakierowi odpowiada. 80% postów to sama klakiernia. Od czasu do czasu jakiś pomidor założy płacz temat i od razu jest zjechany po statach, wyzwany od idiotów. I sprowokowany przez trolli z klakierni zaczyna odpowiadać przecinkami, no i bany. I znowu sama płatna klakiernia pisze do siebie, żeby udać że na forum coś się dzieje… dzień jak co dzień. Oczywiście moderator żadnego klakiera od lat nie ruszył, mimo że klakierzy często są chamami, prowokatorami itd.
  Nawet w topicku „dyskusja o CW” niegdyś gwarnym, pełnym fioletów. Obecnie kilku tardów klakierczych z żółto-zielonymi statami pisze do siebie jakieś bzdety… Pewnie fioletów też zbanowali. Bolszewnia jeba…

  • BattlemoveR BattlemoveR napisał(a):

   Tutaj klakierów WG też nie brakuje 😛 Wystarczy zarzucić przynętę połyskującą z logo WG i rzucają się jak psy na resztki obiadu przy śmietniku. Plus jest taki, że tutaj nikt Cię nie zbanuje, co najwyżej klakierzy zaczną Cię wysyłać do psychiatry albo co gorsza sami w psychonalizę zabawiać xD
   Prawda od dawna jest jedna, chcesz coś rozsądnego o grze przeczytać i dowiedzieć się w jakim jest stanie, idź na reddita. W takim WT polska sekcja na oficjalnym forum jest prawie martwa, zabili ją właśnie moderatorzy z IQ stonki ziemniaczanej, kto miał trochę oleju w głowie został albo zbanowany, albo się wyniósł w cholerę stamtąd. Jedynym normalnym forum jakie spotkałem i na którym moderatorami byli ludzie naprawdę rozsądni to forum Overwatcha i Shards Of War, niestety ta druga już nie istnieje.

Dodaj komentarz