Nie Sherman Repotenciado, a chiński HT: WZ-111 Alpine, Tiger trafi do sprzedaży 15 lutego na serwerze amerykańskim.
Czołg sprzedawany jest już od dość dawna na chińskim serwerze, a w listopadzie 2017 można było wygrać pojazd w specjalnym maratonie zorganizowanym na serwerze azjatyckim.

ź: TDB

6 Responses to WZ-111 Alpine Tiger w sklepie premium NA

 1. damian__ damian__ pisze:

  mam zwyklego wz111 to istne gowno nie czolg, zero depresji, trzeba jezdzic po plaskiej wiec sie nie schowasz, przeladowanie tesz gowno i wszystko lyka, a o pretkosci nie wspominajac -czolg dla masochistow.

 2. Bart pisze:

  WZ-111 nie jest taki mocno zły ale działo to jakaś totalna kupa.

 3. Plum73 pisze:

  Alpine Tiger pojawił się wczoraj wieczorem także na WOT USA (czyli konsolowym)
  Cena 15’900 gold.

  Czy WZ-111 to dobry czołg ?
  Ma preferencyjne losowania i bardzo dużą prędkość jak na czołg ciężki 50 km/h do tego duży zasièg wykrywania 380 metrów i niezłą zwrotność 26°/26°, oraz wyprofilowany pancerz frontowy.
  Stąd prośba o radę czy warto się tym pojazdem zainteresować ?
  Może będzie na niego maraton (na xboxach) ?

  • Tylko dla doswiadczonych – nie licz że to coś jak IS-6 3 lata temu
   Na 10 bitew z rzędu może się zdarzyć że ani jednej nie uświadczysz na VI tierach – nowy MM dał po dupie pojazdom z limitowanym MM, 90% starć 1vs1 w bitwach masz z ósemkami.
   Skutkuje to tym że nieskątowany jesteś dziurawiony od przodu. Jak próbujesz sidescrapa a przeciwnik ogarnia, wciąż jesteś dziurawiony. Dodatkowo masz wielkie włazy na wieży, gdzie nawet jest będziesz ruszać tył-przód to jest spora szansa że przeciwnik celując w lewy garnek trafi prawy i przebije. Jeśli się da, jedź na medownie, koniecznie z obstawą, przynajmniej na to jako taka mobilność pozwala.
   Aminucja? Jak chcesz zarobić to moja taktyka jest taka że ponad 30% amunicji daję HE i jak tylko widzę E-75 czy innego skątowanego defendera to nawet nie próbuję celować po weakspotach bo to śmiech dla przeciwnika tylko tłukę w bok zrzucając gąski i licząc na asyste, ewentulanie podpałkę. HE jest tym lepsze że przynajmniej się ruszasz i trafiasz z dmg na rozjechanym celowniku. Na innym pojeździe jakbym usłyszał o takiej taktyce to bym wyśmiał ale tutaj to się o dziwo sprawdza. Kumule są zawodne pomimo wysokiej peny.
   Wniosek: Bierz tylko jak masz ponadprzeciętny poziom skilla i potrzebujesz coś na chińskie HT(choć nie wiem czy 112 nie jest nawet lepszy)

Dodaj komentarz