Lepiej zmieniajcie hasła dostępu, bo coś się WG ulało.

W trakcie naszych standardowych działań związanych z bezpieczeństwem gry dowiedzieliśmy się właśnie, że w związku z niewielkim problemem część informacji osobistych została narażona na niebezpieczeństwo.
Od razu rozpoczęliśmy sprawdzanie tego zajścia i zapewniamy Was, że informacje dotyczące finansów są bezpieczne. Wydaje się, że narażone mogły być niektóre skróty (hasze) haseł i adresy e-mail.

LINK

update: 
Ooo! I nawet 300 golda za to sypną.


Rozpoczynamy akcję „Zmień hasło”. Jeśli zmienicie hasło w czasie jej trwania, otrzymacie 300na swoje konto.
Aby wziąć udział w naszej akcji, zmieńcie obecne hasło na bezpieczniejsze. Nowe hasło powinno:

 • zawierać małe i duże litery oraz cyfry,
 • składać się z co najmniej 8 znaków.

W celu zmiany hasła zalogujcie się do portalu World of Tanks, przejdźcie do Gabinetu prywatnego i wybierzcie opcję Zmiana hasła. 300 sztuk złota zostanie przydzielone jednorazowo po zmianie hasła.

4 Responses to wyciekły informacje dot. kont

 1. Lupsonic pisze:

  Chyba jakaś grubsza sprawa. Fajnie że WG przyznało się do tego, i fajnie że zachęca do zmiany hasła rozdając golda. Duży plus za taką postawę 🙂

  • Anonymous pisze:

   co tu jest fajniego wlasnie pokazali jak bardzo intereuje ich forsa zamiast zwiekszac bezpieczenstow naszych danych i poprawiajac bugi wgrze dodaja tylko kolejne durne czolgi, taki wyciek to juz jest powazna sprawa, ale nie daja przeciesz golda wiec jest super

  • Lupsonic pisze:

   Wiem że to poważna sprawa, ale przyznali się do tego i zachęcają do zmiany hasła dając golda. Na pewno więcej ludzi to zrobi dzięki temu że dali gold. Poza tym żadne zabezpieczenie nie ochroni w 100%, wycieki są wszędzie i będą wszędzie.

 2. Anonymous pisze:

  Nie wiem czemu ale albo jest natłok ludzi i strona wisi, albo atak jest poważniejszy w skutki

Dodaj komentarz