Pomóżmy szerzyć słowo o organizacji charytatywnej War Child w ramach nadchodzącej inicjatywy Zawieszenia broni. Ten projekt został stworzony przez War Child UK oraz amerykańskiego partnera Children in Conflict, a my zachęcamy graczy do spokojnej gry w listopadzie z okazji stulecia zawieszenia broni w dniu 11 listopada — dniu, w którym zamilkły armaty.

Z radością weźmiemy udział po raz trzeci w kampanii Armistice prowadzonej przez War Child i dlatego chcemy także Was dzisiaj poprosić o wsparcie tego wydarzenia! Każdy z Was może wspierać tę akcję, jednocześnie zdobywając premie w grze! Wszystkie wpływy netto z poniższych zestawów zostaną przekazane organizacji War Child.

1920x1080 4xekx7e

Powyższy styl War Child Armistice jest edycją limitowaną. Oznacza to, że nie znajdzie się w sprzedaży już nigdy więcej. Wykorzystajcie okazję, by dodać go do Waszych ulubionych pojazdów!

Emblematy charytatywne War Child za 4PLN
• 3× emblemat War Child
• konto premium: 1

Styl charytatywny War Child
Zestaw mały za 20PLN:
• Styl: War Child

Zestaw średni za 40PLN:
• 2× Styl: War Child
• 5× misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo
• 5× Duża apteczka
• 5× Automatyczny system gaśniczy

Zestaw duży za 60PLN:
• 4x Styl: War Child
• 10× misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo
• 10× Duża apteczka
• 10× Automatyczny system gaśniczy

O War Child

War Child jest jedyną organizacją charytatywną specjalizującą się w pomocy dzieciom dotkniętym wojną. Od ponad dwudziestu lat kieruje ich jedna misja — by uchronić wszystkie dzieci od dramatu wojny. Celem tej organizacji jest jak najszybsze dotarcie do dzieci w rejonach dotkniętych wojną oraz zatroszczenie się o ich zdrowie i bezpieczeństwo. War Child oferuje tym dzieciom wsparcie psychologiczne, by mogły poradzić sobie z przykrymi doświadczeniami, a następnie uczone są cennych umiejętności, by poprowadzić ich życie na właściwy tor.

Jeśli chcielibyście wesprzeć akcję bezpośrednio, tutaj możecie przejść na stronę kampanii.

POMÓŻ


Pomóżmy szerzyć słowo o organizacji charytatywnej War Child w ramach nadchodzącej inicjatywy „Zawieszenie broni”. Ten projekt został stworzony przez War Child UK oraz amerykańskiego partnera Children in Conflict i ma na celu zachęcenie graczy do spokojnej gry w listopadzie z okazji stulecia zawieszenia broni 11. listopada – dnia, w którym umilkły działa.

Złóżcie z nami broń 11 listopada. Aby wziąć udział, użyjcie poniższego kodu:

111111

Po użyciu kodu pamiętajcie, by zalogować się do gry w niedzielę, 11 listopada między 11:11 a 11:30 i oddać hołd żołnierzom i cywilom, którzy doświadczyli okrucieństwa I wojny światowej. Po tym czasie, w ramach podziękowania otrzymacie jeden dzień konta premium.

AKTYWUJ SWÓJ KOD  

Dodaj komentarz