No cóż, chyba pomysły WoT na PC (np. VK 168.01 Mauerbrecher) mają przerzuty na konsole.
Nagrobki zamiast świątecznych ornamentów, sklep premium szaleje i nie zapominajmy o genialnym posunięciu w postaci likwidacji m.in. polskiej sekcji forum w celu „sprawniejszej” komunikacji. WTF WG konsole?

Komentarz pod filmem:
1. W ostatni weekend brak cotygodniowych dodatkowych operacji weekendowych gdzie można było zdobyć dodatkowe srebro i punkty doświadczenia oraz materiały eksploatacyjne.
Pracownik WG MaxChaose24 na pytanie na forum gniewnie odpowiedział że przecież w ten weekend mieliśmy Bitwy Rankingowe na X tierach.
2. Szumnie zapowiadana konferencja Q&A z szefem zespołu programistów WG Chicago została odwołana w ostatniej chwlili, bez podania terminu kiedy to wydarzenie może się odbyć.
3. Rano w sklepie pojawiły się nowe oferty i zestawy świąteczne oraz nowe czołgi premium z seri naked czyli bez malowań i dziwnych ozdób typu czaszki czy łańcuchy.
W tej wersji pojawiły się pojazdy w obniżonej cenie takie jak zwykły zielony IS-5, IS3 auto, Patton 59, Type 62, ten ostatni niemiecki LT VIII poziomu . Zostały po kilku godzinach wycofane bez podania przyczyny.
4. Obniżano i to aż trzykrotnie przychody zarówno w srebrze jak i w punktach doświadczenia w meczach w trybie Poligon (Wyścig na Wyspie) oraz w Operacjach Wojennych. Drastycznie pogorszono ich rentowność.
5. Zlikwidowano forum gdzie sami mogliśmy informować się nawzajem, miano poprawić politykę informacyjną dzięki Facebook, Twich, Twitter, Webpage.
Jak to działa to właśnie widzimy, to znaczy nie widzimy, bo nic tam nie ma.
6. Restart serwerów i zamiast jakiś pozytywnych zmian otrzymaliśmy kuriozalny garaż z nagrobkami. Oraz denerwujące wycie w tle.

Co do dalej?
Dokąd nas to zaprowadzi?

TY Plum1973

8 Responses to WoT: PS4 i X – nagrobki w garażu na Mikołajki

 1. Lup_Siema napisał(a):

  No jasne. A wszelkie protesty są głupie, bez sensu i nie przynoszą profitu.

 2. Fox Fox napisał(a):

  Już nawet w grach się cykają muslimów i choinki nie postawią bo się brudas fochnie i pójdzie rozerwać pod siedzibą producenta.

  • burkoslaw_ napisał(a):

   Naprawdę czy zapewne pomyłkę przy wgrywaniu plików trzeba motywować politycznie?

  • slawi napisał(a):

   To akurat zwykła pomyłka, mnie bardziej wkurza nowomowa w wydaniu WG. „Drzewko noworoczne” zamiast choinki, „prezent noworoczny” itd. „Operacje świąteczne” – niby brzmi OK, ale spójrzmy na angielski oryginał – „Holiday Ops”, czyli po naszemu „operacje wakacyjne”. Happy Holidays Tankers! Wesołych Wakacji Czołgiści! Zaraz zaraz, wakacje? W grudniu?! Mamy kalendarz adwentowy – czym się kończy adwent według WG? Nowym Rokiem! Sam nie jestem specjalnie religijny, ale stanowczo protestuję przeciwko takim absurdom. Natomiast u WG cała sprawa bierze się nie tyle z „unijnej” poprawności politycznej, co z 80 lat prania mózgów Marksem i Leninem. W ZSRR chcieli zlikwidować tradycje chrześcijańskie, ale okazało się że się nie da, bo ludzie są zbyt mocno przywiązani. Wzięli więc przykład ze znienawidzonego przez siebie Kościoła i na siłę zastąpili chrześcijańskie święta własnymi, jak 1000 lat temu zrobiono zastępując Dziady Wszystkimi Świętymi, a Szczodre Gody Bożym Narodzeniem.

   Strach przed stawianiem choinek czy szopek na całym Zachodzie to już temat na inną rozmowę i nie będę go tutaj podejmował. Zresztą w sumie cały ten ichniejszy bajzel wisi mi i powiewa, aczkolwiek jak widzę zapory przeciwczołgowe zawinięte w papier na prezenty to jakoś dziwnie się czuję.

   • BattlemoveR BattlemoveR napisał(a):

    Każdy kraj ma takich fanatyków religijnych na jakich zasłużył. Zachód ma lubiących się rozerwać muzułmanów, klęczących i wyjących na dywanikach, my mamy nie lubiących się rozerwać klęczących i wyjących pod pomnikiem smoleńskim katolików. Każdy znajdzie coś dla siebie.

   • burkoslaw_ napisał(a):

    No kurde tydzień temu byłem w delegacji we Francji i Wielkiej Brytanii szopek i choinek pełno na każdym rogu. Niewystawianie drzewek to pojedyncze przypadki co większych oszołomów, podchwytywane i rozdmuchiwane przez media bo jest na to popyt

 3. BattlemoveR BattlemoveR napisał(a):

  Nawet developerzy już widzą, że ta gra umiera. Zapalcie świeczkę i róbcie pamiątkowe screeny zakupionych czołgów premium, zanim gra zniknie.
  [*]

Dodaj komentarz