Dzisiejszym pojazdem dnia jest: Löwe za 133PLN i 168PLN.

Zestaw standardowy obejmuje:
• Pojazd dnia
• Miejsce w garażu
• Bonus: 10x Misja: PD x5 za zwycięstwo

Zestaw najlepszy obejmuje:
• Pojazd dnia
• Miejsce w garażu
• 30 dni konta premium
• 10x Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 1 godzinę
• Bonus: 30x Misja: PD x5 za zwycięstwo

Ważne: Misje znajdujące się w tym zestawie są dostępne wyłącznie dla zakupionego pojazdu i będą działać tylko po wykorzystaniu bonusu za pierwsze zwycięstwo dnia. Misje te tracą ważność 1 listopada.

Kalendarz dostępny jest TUTAJ.

10 Responses to World of Tanks – letnia wyprzedaż, dzień X

 1. slawi napisał(a):

  Ze swojej strony zdecydowanie polecam. Kupiłem po buffie i mimo wszystkich przeciwności losu czołg naprawdę daje radę. Przód wieży odbija nie grubością pancerza (jak T34 czy Patriot), ale dzięki ostrym kątom – poza małymi weakspotami jest praktycznie nie do ruszenia nawet dla X tierów. W pełni odsłonięty kadłub potrafi zatrzymać tylko niższe tiery (i to nie wszystkie), ustawianie sidescrapa i/lub chowanie dolnej płyty praktycznie zawsze jest wskazane. Należy też szukać górek, depresja -10 oraz pancerna wieża pozwala na bardzo efektywny hulldown. Celność i penetracja pozwalają spokojnie trafiać i przebijać tam, gdzie chcemy, a w razie czego jest gold ammo o penie 294 mm – atut, którego na próżno szukać u Defendera czy Liberté. Nie mówię, że Löwe jest lepszy od w/w, bo nie jest, ale wcale nie odstaje jak reszta starych premek. Dość powiedzieć, że najbardziej irytuje mnie w nim… cena pocisku :P Jak rozwijacie dodatkowo niemieckie ciężary, to kupujcie, na pewno nie pożałujecie.

  • yolo_derp_ yolo_derp_ napisał(a):

   Na pancerz można liczyć w 20% bitew max. Nawet t7 na złocie jedzie cie jak świnię. A ludzie widząc Lowe bardzo często zmieniają na premium ammo. Kolejna wada to słaba mobilność, Przy ostrych rush-ach ten czołg nie daje rady utrzymać się w natarciu i przez to dmg traci i zarobki. Zalety to bardzo celne działo o dużej penetracji i wbrew pozorom na gold ammo wyśmienicie zarabia jeżeli tylko się uszkadza przeciwnika. 294 mm pozwala tępić wszystkie OP super czołgi ostatnie, widok paniki u Type4/5 i podobnych to przepiękna sprawa. Niestety dpm posysa, więc trzeba grać z głową. Ostatni aspekt to cena, wysoka i nieadekwatna do wartości czołgu. Ogólnie nie polecam.

   • slawi napisał(a):

    Wieża odbija bardzo dużo, tylko nie wolno jej kątować. Tier VII to mi może co najwyżej lakier porysować, chyba że wali w dolną płytę (ale o tym już wspominałem). Mobilność jest OK, oczywiście jak na czołg ciężki. Żadna z nowych premek poza Chryslerem nie jest znacząco szybsza. I zapomniałem jeszcze o jednym – w tej 1/50 bitew, gdzie nadarzy się okazja do tarana z przyzwoitą prędkością, 100 ton robi robotę. Z resztą się zgadzam, osobiście uważam że WSZYSTKIE premki w tej grze są zbyt drogie (szczególnie na kieszeń Polaka). Zaletą premek drzewkowych jest natomiast możliwość zakupu za golda (którego można zdobyć za darmo) i okresowe promocje (zarówno JT 8.8 jak i Lwa kupowałem na Boże Narodzenie).

 2. Ten_warrior_ Ten_warrior_ napisał(a):

  A tak apropo weekendowej promocji na wyposażenie. Nie ma wyszczególnione na jakie, wiec to trochę chamsko, że nie ma promo na wyposażenie za obligacje…

 3. spadajmała napisał(a):

  Niech sobie w dupe wsadzą te swoje wyprzedaże, na szczęście już koniec tego żebrania.

Dodaj komentarz