W marcu 2018 Wargaming zamierza wprowadzić na serwery World of Tanks wersję 1.0 z mapami HD i usprawnioną fizyką. Tymczasem zobaczcie jak gra wyglądała w 2009 na oficjalnym filmiku z kanału WG, komentuje Sława Makarow.

10 Responses to World of Tanks – gameplay, październik 2009

 1. spadajmała pisze:

  Może kiedyś ta gra nie wyglądała dobrze ale za to była o niebo bardziej grywalna i przyjemna.

  • stud3nt pisze:

   Ależ oczywiście. Grywalność sięgała sufitu – zwłaszcza wtedy, gdy kierując VK3601 (wtedy miał tylko działo 88mm L/56, 132mm penetracji) napotykałeś Mausa, a amunicja premium była tylko za golda.

   • Владимир Владимирович Путин Владимир Владимирович Путин pisze:

    Przynajmniej Maus i inne czołgi polegające na pancerzu coś znaczyły. Teraz masz „polegające na pancerzu” E100 i POLEGAJĄCEGO NA PANCERZU Obj. 268 v.4, albo taka 110 vs. Defender. Nie ma to jak balans co nie? Grywalność też wysoka w uj…
    Pamiętam jak takim Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. losowało mnie na sam dół i z jego mobilnością i zasięgiem widzenia nie mogłem zrobić nic, ale czekałem na bitwy gdzie miałem losowanie na topkę i działo robiło rzeź. Gra stała się łatwiejsza, ale czy o to chodzi aby gry były łatwe? Ja tam wolę wyzwania. Wiem, że dla wielu jest to obce słowo, które czyni życie trudniejszym, ale cóż… Zamiast wegetować wolę przynajmniej zrobić coś.

 2. petkopeet petkopeet pisze:

  Ah pamiętam jaki postrach siał wtedy ferdek na randomach, nie wspominając już o plutonie trzech ferdków kampiących w krzakach 🙂 .

 3. Ten_warrior_ Ten_warrior_ pisze:

  Robią taki szum przed tym magicznym 1.0, a jeszcze im to się wszystko przed wprowadzeniem roz*** 😛

 4. Unterwalder pisze:

  Pan Redaktor: „Ale jak poradzicie sobie ze zbalansowaniem rozgrywki? Przecież taki np. Tygrys nie miał sobie równych na polach bitew…” 🙂

Dodaj komentarz